Vývojář aplikací - Python

Obor: IT
Lokalita: Praha, Brno, České Budějovice, Plzeň
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 19. 4. 2022

Sdružení CZ.NIC je především správcem české národní domény, ale nejen to. Věnujeme se také řadě projektů spojených s vývojem otevřeného softwaru, pustili jsme se do výroby open source routeru Turris (Omnia a MOX), v Edici CZ.NIC vydáváme knihy, pořádáme konference nebo provozujeme Národní bezpečnostní tým CSIRT.CZ či výukové centrum Akademie CZ.NIC. Vedle aktivit v České republice se snažíme působit také v zahraničí, a to především jako experti v odborných pracovních skupinách nebo jako přednášející na konferencích. Všechnu tu zajímavou práci zvládáme v malých týmech a dohromady je nás něco málo přes 100. Hlavní sídlo máme v Praze nedaleko Žižkovské věže, ale pobočky máme také v Brně, Českých Budějovicích a Plzni.

Popis pozice

Zájemce o tuto pozici se uplatní v některém z našich projektů, který přímo či nepřímo souvisí s registrem domén. Pozice zahrnuje webový vývoj, ale i backendové technologie a přesahy do dalších oblastí. Můžeš se tak u nás potkat například se zpracováním velkého množství dat, problematikou webové bezpečnosti, otázkami přístupnosti nebo optimalizací aplikací pro maximální výkon. Pracujeme s open-source technologiemi a své projekty často také publikujeme jako open-source. Práce je možná i na zkrácený úvazek.

Co hledáme

Požadujeme:

  • velmi dobrou znalost programování v Pythonu 3
  • znalost webových technologií – HTML, CSS, základy JavaScriptu
  • znalost problematiky bezpečnosti webových aplikací
  • schopnost pracovat s SQL
  • angličtinu alespoň na úrovni čtení a psaní dokumentace

Výhodou je:

  • zkušenost s vývojem pod Linux OS
  • znalost webového frameworku Django
  • programování v Go
  • znalost databází a jejich optimalizace
  • zkušenosti s PostgreSQL
  • skriptování v BASH
  • Docker + Cloud
  • znalost verzovacího systému Git

Benefity

  • roční odměny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • cafeterie
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenkový paušál
  • 5 a více týdnů dovolené
  • vzdělávací kurzy
  • účast na zahraničních konferencích
  • výuku AJ
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce
  • možnost home-office
  • dog-friendly office