BRIGÁDNÍK - FYZIKÁLNÍ SIMULACE

Obor: Matematika
Lokalita: Evropská, Prague 6, Czechia
Druh úvazku: Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.

BTL Medical Technologies s.r.o. je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.

Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením.

Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného.

Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě.

Popis pozice

Do týmů zabývajících se vývojem lékařských přístrojů hledáme posilu na multifyzikální simulace. Vzhledem k pestrosti našeho produktového portfolia, zahrnují naše simulační úlohy problémy z různých oblastí fyziky jako např.:

  • šíření světelného (zejména pak laserového) záření,
  • simulace rozložení elektromagnetického pole (nízko- i vysokofrekvenčního),
  • modelování šíření akustických vln,
  • simulace interakce záření (světelného, elektromagnetického, akustického,...) a lidské tkáně.

Pozice je ideální pro studenty VŠ, kteří již s multifyzikálními simulacemi mají zkušenosti.

Čemu se u nás budeš věnovat:

  • Od raných fází projektu budeš pomocí simulací pomáhat projektovým týmům v chápání fyzikálních principů jednotlivých terapií, v hledání optimálních řešení konstrukce produktů a v ladění jejich klinických účinků.
  • Spolupracovat s kolegy v rámci týmů, které se skládají z vývojářů elektroniky a mechaniky, testerů, programátorů firmwaru a dalších specializací.
  • Zapojíš se do testování prototypů našich produktů.

Co hledáme

Budeme si rozumět, pokud máš:

  • Zkušenosti s fyzikálními simulacemi, ideálně pomocí programu COMSOL.
  • Chuť učit se nové věci.
  • Již ukončené bakalářské vzdělání je výhodou.
  • Dobré komunikační schopnosti, protože budeš pracovat v týmu.
  • Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení a psaní technické dokumentace.

Co nabízíme

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Dlouhodobou brigádu s výhledem práce na HPP.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Být u zrodu nových technologií pro medicínu.
  • Práci v malém týmu zaměřeném na produkt.
  • Skvělé kolegy a přátelskou atmosféru na pracovišti.
  • Zázemí nejmodernějšího vývojového centra.
  • Podporu v osobním vývoji.
  • Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).