Nedáš telefon z ruky?

Obor: Administrativa | Bankovnictví
Lokalita: Zlín
Druh úvazku: Ostatní
Požadované vzdělání: Ostatní
Zveřejněno: 21. 4. 2022

Jsme mateřskou společností Skupiny KB a součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Patříme mezi přední bankovní instituce v České a Slovenské republice a také ve střední a východní Evropě. Naše Kontaktní centrum vzniklo před více než 20 lety a bylo mezi prvními na českém trhu. Nachází se ve třech lokalitách. Jako první bylo otevřeno v Liberci, 10 let poté ve Zlíně a následně v Praze. Co vystihuje naše KC? Je to „rozmanitost“, a to ve smyslu množství aktivit, které v rámci KC vykonáváme, a způsobů, jakými komunikujeme s klienty. Nejedná se jen o telefonování. Vyřizujeme také e-maily, obsluhujeme chat a sociální sítě. Fungujeme jako podpora nejen pro klienty, ale rovněž pro naše bankovní poradce na pobočkách. Díky velikosti KC a jeho rozdělení do mnoha týmů nabízíme zajímavé možnosti profesního rozvoje a kariérního postupu.

Popis pozice

Hledáš flexibilní a supr brigádu v přátelském kolektivu?

* Chceš si přivydělat?
* Chceš zjistit, jak to v bance funguje?
* Chceš na sobě "máknout"?
* Líbila by se Ti dlouhodobá brigáda, kde si můžeš plánovat směny podle sebe?
* Nebojíš se telefonování? …Protože volání u nás je cílené na spokojenost klienta (nic neprodáváme).

Pokud jsou všechny Tvé odpovědi ano, v tom případě hledáme právě TEBE! :-)

Čemu se budeš věnovat:

* Telefonovat s našimi klienty.
* Plánovat schůzky bankovním poradcům na pobočkách a dělat jim podporu.
* Pomáhat klientům k jejich spokojenosti.

Co hledáme

Vše Tě rádi naučíme - od Tebe potřebujeme jen:

* Komunikovat srozumitelně a plynule česky.
* Chtít se zdokonalovat v komunikaci.
* Brát volání klientům jako příležitost vylepšit jejich spokojenost.
* Věk minimálně 18 let.
…a se vším dalším Ti moc rádi pomůžeme!

Co nabízíme

* Získáš dlouhodobou brigádu na DPČ - vhodnou třeba i pro rodiče na mateřské.
* Směny si naplánuješ jak se Ti to hodí, víkendy a svátky máš volné. Stačí odpracovat aspoň 40 hodin měsíčně a vždycky se domluvíme, pokud budeš potřebovat směny upravit.
* U nás máš možnost pracovního postupu - mnoho našich brigádníků právě tady nastartuje svoji kariéru, zamíří na centrálu v Praze nebo některou z našich poboček po celé ČR.
* Naučíš se jednat s lidmi, rozšíříš si znalosti v oblasti bankovnictví a získáš zkušenosti, které se budou hodit i v každodenním životě.
* Vyděláš si 135,- Kč/hod.
* Získáš MultiSport kartu a odměnu do Cafeterie při dlouhodobé spolupráci.

Těšíme se na Tebe!

Peťa a Lenka