Javascript Developer

Obor: IT
Lokalita: Plzeň,Praha
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Stáž | Trainee program
Požadované vzdělání: Ostatní
Zveřejněno: 22. 4. 2022

O společnosti

Věříme, že práce nás může živit a bavit zároveň. Chytni svoji příležitost a staň se expertem v nových technologiích, rozvíjej se v leadershipu, přednášej nebo cokoliv dalšího tě napadne.

Jsme INVENTI, technologická a konzultační softwarová společnost. Naším posláním je převádět nápady do digitálního světa. Najdeš nás v Praze a Plzni. 

Vytváříme SW řešení na míru. Jsme parťáci v oblasti vývoje webových řešení, podnikových řešení a mobilních aplikací včetně analýzy, designu, testingu, DevOps a agilního řízení projektů.

Za více jak 10 let existence jsme realizovali projekty pro mezinárodní klienty jako Erwin Hymer Group, T-Mobile či Siemens, pro české firmy jako České Dráhy, CK Fischer nebo Zásilkovna i pro inovativní startupy.  

Co příště vytvoříme spolu?


Popis pozice

Jsme INVENTI, technologická a konzultační softwarová společnost. Vytváříme řešení na míru pro velké a střední firmy i startupy. Najdeš nás v Praze a Plzni. Znáš naše projekty? Patří mezi ně aplikace Vlakem na výlet pro ČD, parkovací systém založený na SMART technologiích a další.

Honza Šilhavý, Head of JavaScript Competence: ”Hledám parťáky, kteří chápou změny v IT a navíc je i vítají. Pořád jdeme dál a v praxi zkoušíme nové možnosti a technologie: nejnovější React včetně hooks, Node.js, Next.js, Elasticsearch, TypeScript a další. Mimo jiné používáme i MS Azure, Docker, kompletní ELK stack, relační i NoSQL databáze.”

Co hledáme

Napříč INVENTI máme i více projektů a jedním z nich je například ucelená dodávka (celý projekt je v naší režii) řešení pro optimalizaci nákladů leteckých společností provozujících private jety (osobní tryskáče).

Další je například fulfilment aplikace, kterou používá v tuto chvíli několik stovek e-shopů, včetně konektorů pro partnerský prodej na tržištích.

  • Metodika: Agilní vývoj, SCRUMban
  • Technologie: JavaScript/TypeScript (Node.js, React), Docker, REST API
  • Děláme code reviews napříč týmem
  • Angličtina je náš týmový jazyk
  • Sdílíme si nejnovější články a zajímavosti mezi sebou a kdo chce, školí

Co nabízíme

Invenťáci - prostředí, kde Tě každý rád pozná, pomůže a vyslechne - jsme opravdu otevření a víc než odsezených hodin si vážíme kvalitně odvedené práce

Důvěra a flexibilita - pokud se Ti pracuje dobře z domova nebo z kavárny, stačí, když se na tom v týmu předem domluvíš a necháme Ti volnost i v tom, kdy dorazíš do práce, protože máme flexibilní pracovní dobu

Vzdělávání - máme pestrý výběr hard-skills a soft-skills školení a jazykové kurzy různých úrovní obtížnosti

Naše akce - kromě technických meetupů si rádi zasportujeme - hrajeme florbal, jezdíme na hory, letní tábor nebo pořádáme turnaje v ping-pongu

Dog friendly office - chápeme i lásku ke čtyřnohým kamarádům