PROJEKTANT VYTÁPĚNÍ

Obor: Stavebnictví
Lokalita: Praha 7
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 25. 4. 2022

Jsme stabilní společnost, zaměřená na profesionální projektové, konzultační a inženýrské služby v oblasti dopravní infrastruktury. Naše projekty zlepšují život Pražanům, obyvatelům České republiky i ve světě.
Tvořit návrhy veřejné dopravní infrastruktury nás baví, máme v tom unikátní know-how a chceme zde být i nadále jedničkou. Naše zkušenosti rozvíjíme soustavně po dobu více než 50 let. Aktivně využíváme nejnovější technologie projektování (3D modelování, BIM aj.), v řadě specifických oblastí jsme u zrodu jejich metodiky.
Daří se nám budovat rozmanité týmy, kde funguje interakce mezi mladými talenty a staršími nositeli našeho unikátního know-how.
Náš záběr je od dopravního urbanismu měst, přes návrhy nejsložitějších inženýrských staveb podzemních i mostních, až po technologické vybavení a řídící systémy. V každém velkém projektu posouváme vývoj našeho oboru vpřed. Naše významné veřejné projekty navrhujeme vždy s myšlenkou na jejich budoucí uživatele, tedy přívětivé pro lidi.

Popis pozice

Do našeho týmu technických zařízení budov hledáme nového kolegu/kolegyni. Stále se rozvíjíme a rosteme. Pojďte růst s námi a rozšiřte náš tým na pozici Projektant/ka vytápění.

Na této pozici budete mít příležitost spolupracovat na zcela unikátních projektech. Projektujeme například železniční stanici Praha-Bubny, tramvajovou vozovnu Hloubětín nebo rekonstrukce stanic pražského metra. Náplní Vaší práce bude tvorba technických řešení a zpracování projektové dokumentace převážně v oblasti vytápění, případně chlazení, včetně všech potřebných výpočtů. Budete pracovat v rámci menších projektových týmů.

Do našeho týmu hledáme jak již hotové odborníky se zkušenostmi, tak i čerstvé absolventy ČVUT technického směru a studenty, klidně i na částečný úvazek.

Co je pro nás důležité:

  • Váš zájem o obor projektování
  • Chuť tvořit, vymýšlet nová řešení, rozvíjet své znalosti ze školy prakticky, zapojení se do zajímavých projektů, které naše společnost realizuje
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost programu AutoCAD a profesních nástaveb
  • Orientace v oblasti energetického posuzování staveb je výhodou

Co nabízíme

  • Příležitost seberealizace a vybudování profesní kariéry
  • Práci se špičkovými softwary a vybavením
  • Získání zkušeností na významných veřejných projektech
  • Sehraný tým, kde naleznete podporu
  • Flexibilitu úvazku zohledňující vaše studijní potřeby
  • Podporu při volbě tématu a zpracování bakalářských a magisterských prací
  • Systematické vzdělávání a profesní rozvoj, podpora po ukončení denního studia
  • Dobře dostupné, moderní a příjemné pracovní prostředí u metra Nádraží Holešovice
  • Dobrou partu, férové zacházení

Benefity

  • Pružná pracovní doba, kterou lze přizpůsobit požadavkům studia
  • Profesní vzdělávání a podpora získání autorizací
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na MHD jízdné
  • Příspěvek na jídlo – stravenkový paušál
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na Penzijní a Životní připojištění
  • Zaměstnanecký program T-mobile
  • MultiSport karta s výběrem sportovních a relaxačních aktivit
  • Zaměstnanecké benefity formou Cafeterie Benefit Plus
  • Pro cyklisty – kolárna i sprcha