Administrativní pracovník oddělení odbytu

Obor: Automobilový průmysl
Lokalita: Prostějov
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 27. 4. 2022

Mubea patří mezi největší výrobce autokomponent se specifickým know-how zaměřeným na snižování hmotnosti, při výrobě používáme unikátní a v rámci celé České republiky zcela ojedinělé technologie a procesy Jsme součástí německé globální společnosti v rodinném vlastnictví se stoletou tradicí.
Mubea v Prostějově patří mezi největší a nejvýznačnější zaměstnavatele v regionu. Zaměstnáváme zde 1700 pracovníků, kterým poskytujeme stabilní povolání ve vysoce automatizovaném výrobním prostředí s perspektivou kariérního růstu a globálního uplatnění ve skupině.

Popis pozice

Čím se budete zabývat

  • kontrola a zadávání zákaznických cenových kontraktů do systému
  • správa kmenových dat relevantních pro prodej v systému SAP pro závody v Německu, Španělsku, ČR, Slovensku a dalších
  • denní komunikace emailem nebo telefonicky v anglickém či německém jazyce s obchodním oddělením a účtárnou na centrále v Německu

Co hledáme

Co potřebujete k tomu, abyste uspěl/a?
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • ekonomické povědomí
  • velmi dobrá komunikace v AJ anebo NJ
  • znalost MS Office (Excel, Word)
  • zkušenost se systémem SAP výhodou
  • pečlivost, spolehlivost, chuť učit se nové věci

Co nabízíme

Co Vám nabízíme
  • 13. mzdu ve formě dvou půlročních bonusů
  • flexibilní začátek pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)
  • odměna za doporučení zaměstnance (20.000 Kč)
  • příspěvky na zdravotní péči (vitamínové balíčky apod.)
  • sportovní aktivity (lístky na sportovní utkání, turnaje, pronájem sportovní haly)
  • firemní slevové akce
  • odměny k pracovním jubileím
  • dárky při významných životních událostech
  • místo výkonu práce – Prostějov