Controller

Obor: Automobilový průmysl
Lokalita: Prostějov
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 27. 4. 2022

Mubea patří mezi největší výrobce autokomponent se specifickým know-how zaměřeným na snižování hmotnosti, při výrobě používáme unikátní a v rámci celé České republiky zcela ojedinělé technologie a procesy Jsme součástí německé globální společnosti v rodinném vlastnictví se stoletou tradicí.
Mubea v Prostějově patří mezi největší a nejvýznačnější zaměstnavatele v regionu. Zaměstnáváme zde 1700 pracovníků, kterým poskytujeme stabilní povolání ve vysoce automatizovaném výrobním prostředí s perspektivou kariérního růstu a globálního uplatnění ve skupině.

Popis pozice

Rádi pracujete s čísly a Excel Vám není cizí? Oplýváte analytickým myšlením? Zajímá Vás výroba v oblasti automotive?

Čím se budete zabývat

  • budete připravovat roční plán za svěřenou oblast
  • budete zodpovědný za měsíční reporting, porovnání skutečnosti na budget/forecast a analýzu odchylek
  • budete provádět ad hoc analýzy dle požadavků vedení společnosti
  • budete stanovovat výrobní tarify na nákladová střediska v systému SAP
  • budete mít na starosti sběr, přípravu a analýzu dat pro pracoviště ve výrobě, údržbu kmenových dat
  • budete provádět ocenění dílů vlastní výroby v systému SAP
  • budete komunikovat s centrálou a ostatními pobočkami v rámci skupiny

Co hledáme

Co potřebujete k tomu, abyste uspěl/a?
  • MS Excel na vyšší úrovni
  • analytické myšlení
  • komunikativní znalost angličtiny či němčiny
  • VŠ ekonomického či technického směru
  • výhodou zkušenosti s controllingem výrobní společnosti
  • výhodou zkušenost se systémem SAP

Co nabízíme

Co Vám nabízíme
  • 13. mzda ve formě půlročních bonusů
  • stabilní, dlouhodobé zaměstnání
  • flexibilní začátek pracovní doby
  • příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)
  • dárky při významných životních událostech
  • a další zaměstnanecké benefity (sportovní aktivity, zdravotní péče, firemní slevové akce, zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky)