Systémový specialista (trainee)

Obor: IT
Lokalita: Praha, případně kdekoliv po ČR
Druh úvazku: Trainee program
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 28. 4. 2022

AUTOCONT je českou soukromou společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií úspěšně působí od roku 1990. Systematické a dlouhodobé budování odborných schopností, pečlivé sledování potřeb zákazníků a v neposlední řadě i promyšlená vnitřní organizace firmy – to vše přispělo k tomu, že je AUTOCONT v současné době největším a nejvýznamnějším českým dodavatelem informačních a komunikačních technologií.

Popis pozice

V rámci Trainee programu hledáme studenty VŠ, kteří uvažují o budoucí pracovní roli v oblasti serverových technologií či síťových prvků a rádi by propojili své teoretické znalosti s praxí. Budete mít přístup k nejnovějším informačním technologiím světových výrobců FortiGate, Cisco, HPE či Dell.

AUTOCONT je ideálním místem, kde můžete nastartovat svoji kariéru.

Na co se u nás zaměříte?

  • Budete implementovat serverové a virtualizační technologie, zejména Microsoft (Hyper-V, Windows Server 2019, Exchange, SQL aj.), VMware, zálohovací SW (Veeam), antivirová řešení atd.
  • Budete poskytovat vzdálenou i on-site podporu prostředí zákazníků.
  • Komunikovat se zákazníky v rámci řešení složitých incidentů.
  • Evidovat práci v informačním systému MS (D365).
  • Spolupracovat s ostatními odbornými týmy.

  • jste student/tka VŠ bakalářského či magisterského programu,
  • zajímají vás informační technologie, zejména serverové technologie Microsoft (Windows SRV OS, Exchange, SQL aj.), virtualizační platforma HYPER-V či VMware,
  • základní orientace v TCP/IP podmínkou,
  • dokážete pracovat efektivně,
  • rádi rozvíjíte své dovednosti a máte ambice něco dokázat.

Co nabízíme

  • zkušeného mentora z řad kolegů, který se bude podílet na vašem rozvoji,
  • účast na zajímavých a reálných projektech,
  • individuální plán rozvoje,
  • praktické zkušenosti z oboru ICT,
  • téma bakalářské nebo diplomové práce,
  • možnost účastnit se firemních akcí a večírků,
  • šanci na pořádnou kariéru,
  • rozvojové a motivační Dny s Trainees.
  • nástup možný ihned/dohodou,
  • spolupráce formou DPP/DPČ, cca 20 hodin týdně – dle domluvy s mentorem.