Java Developer

Obor: IT
Lokalita: Praha
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Ostatní
Zveřejněno: 29. 4. 2022

Jsme český start-up, který před pár lety vyvinul svůj vlastní produkt - platformu propojující obchodníky s bankami a jejich klienty. Pokud Ti něco říkají Odměny od AirBank nebo Moneyback od České spořitelny, tak to jsme my.

Náš core business je tzv. card-linked marketing, což v překladu znamená marketing cílený na základě plateb kartou. V praxi to vypadá tak, že na jedné straně spolupracujeme s bankami, které nám poskytují anonymizovaná data klientů, na straně druhé sháníme obchodníky, kteří mohou nabídnout atraktivní slevy/vouchery bankovním klientům. U nás v Dateio potom tyto slevy nacílíme tak, aby se vám zobrazovaly pouze ty pro vás relevantní a zajímavé.

Momentálně nás kromě Česka najdeš také na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku a letos plánujeme spouštět spolupráce v Chorvatsku a Rakousku.

Nedávno jsme se podruhé umístili v Deloitte Fast 50 jako jedna z nejrychleji rostoucích firem a doufáme, že tenhle trend bude pokračovat :)

Popis pozice

Co budeš dělat?

  • Analyzovat bussines požadavky a přetvářet je na udržitelné řešení.
  • Navrhovat a dokumentovat naše API, které využívají desítky bank z celé Evropy.
  • Následně toto API optimalizovat, aby zvládalo stovky requestů za vteřinu.
  • Budeš součástí přátelského týmu, kde se bavíme ne jenom o práci.
  • Tech-stack: REST, Grails, Groovy, Hibernate, PostgreSQL, Mercurial, Jenkins, Jira, CSS, HTML, JavaScript, SOAP, Linux, Docker, Ansible, Idea.

Co hledáme

  • Zkušenost s programováním v Javě.
  • Znalost SQL, REST API.
  • Znalost jiných technologií je vítána.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu - vyvíjíme agilně.
  • VŠ technického směru.

Co nabízíme

  • Stabilní zázemí technologického start-upu.
  • Zapojení se do rychle se vyvíjecího projektu (neděláme vývoj na zakázku).
  • Pestrou práci s různými technologiemi.
  • Podporu zkušeného týmu a možnost seberealizace.
  • Cool benefity (flexibilní pracovní doba, Multisportka, free food, teambuildingy a hlavně pohodové kolegy, se kterými rád/a zajdeš na pivo :)).