Manažer/ka obchodu pro zahraničí - ŠANCE PRO ABSOLVENTY, m/ž

Obor: Elektrotechnika | Energetika | Strojírenství | Management
Lokalita: Brno, Plzeň, Praha, Ústí nad Labem, Česká Lípa
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 2. 5. 2022

Poskytujeme komplexní dodávky v oblasti projektování, výstavby a oprav vedení všech napěťových úrovní, rozvoden a transformoven. Našimi hlavními zákazníky jsou společnosti ČEPS, a.s., skupina ČEZ a EG.D, a.s.

Centrálu máme v Plzni, ale naše pobočky najdete v 16 městech po celé České republice, na Slovensku funguje dceřiná společnost OMEXOM Slovensko.

Tento rok slavíme na trhu 30 let. Jsme stabilním zaměstnavatelem s více než 500 zaměstnanci a neustále se rozšiřujeme.

Popis pozice

  • Láká tě vyrazit do zahraničí na zkušenou a stát se schopným manažerem?
  • Máš vystudované elektro případně jiný technický obor?
  • Máš angličtinu na slušné úrovni?

Aktuálně hledáme k našemu kolegovi šikovného parťáka, klidně absolventa, který mu bude podporou při řízení realizace staveb především rozvoden a transformoven, a to od okamžiku uzavření smlouvy až do jejího předání zákazníkovi.

Při své práci budeš pravidelně vyjíždět na služební cesty do zahraničí.

CO TĚ U NÁS ČEKÁ?

Nejdříve strávíš půl roku "v montérkách" na stavbě s našimi zkušenými montéry, abys získal potřebné zkušenosti z praxe.

Další půlrok strávíš "stínováním" zkušeného kolegy, abys dostal pod kůži vše, co se řeší při obchodních jednáních a poté budeš samostatně:

  • reprezentovat naši společnost v zahraničí a udržovat vztahy se zákazníky,
  • vyhledávat nové obchodní příležitosti a zpracovávat analýzy trhu,
  • vytvářet cenové nabídky a kalkulace (ve spolupráci s realizačním oddělením),
  • řídit proces realizace zahraničních projektů, aktuálně především v Belgii, Holandsku a Německu,
  • vyjasňovat a argumentovat řešení technických záležitostí stavby se zákazníkem
  • a s tím vším samozřejmě souvisí také potřebná administrativa vyhodnocení zrealizované zakázky.

Co hledáme

CO BYS MĚL SPLŇOVAT?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro, případně technického zaměření (umět číst výkresy).
  • Uživatelská znalost PC (MS Office).
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič podmínkou!
  • Dobrá znalost anglického jazyka, NĚMECKÝ JAZYK VELKOU VÝHODOU!
  • Být komunikativní, samostatný a ochotný cestovat.

Co nabízíme

  • Stabilní zaměstnání ve firmě, tento rok jsme na trhu 30 let.
  • Nástupní mzdu dle vzdělání a praxe - až 60 000 Kč/měs.
  • Ke mzdě navíc čtvrtletní odměny a mimořádné odměny za dobře zrealizované zakázky.
  • Zahraniční cestovné (cca 15 000 Kč čistého/měs.), při práci v ČR stravenkový paušál.
  • Flexibilní pracovní dobu a 25 dní dovolené.
  • Služební telefonnotebook a automobil pro soukromé účely.
  • Další zajímavé benefity (firemní bezúročná půjčkazapůjčení majetku firmy k soukromému využití, možnost investovat do firemních akcií, po roce příspěvek na penzijní/životní pojištění ve výši 2 000 Kč/měs. a jiné).
  • Firemní akce (vánoční večírek, teambuilding a další sportovní a kulturní akce).

JDEŠ DO TOHO S NÁMI? Pošli nám svůj životopis a my se ti ozveme.