CAD konstruktér/ka - Praha

Obor: Automobilový průmysl | Strojírenství | Technologie a technika | Výroba a průmysl | Průmysl | Průmyslový design
Lokalita: Siemensova 4 (Siemens), Siemensova, Prague 13, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 17. 3. 2021

Základem naší činnosti je poctivá vývojářská práce. Pracujeme pro přední světové i domácí technologické firmy. Naši inženýři tak mají jedinečnou příležitost podílet se na vývoji pestré škály nejmodernějších technologií a komponent a být tak partnery nejzvučnějších značek ve svých oborech. Několik posledních let se orientujeme zejména na oblast Electric & Electronic a IT, kde se zabýváme atraktivními tématy jako autonomní řízení, konektivita, IoT, vývoj Embedded SW, HiL testing, webové a mobilní aplikace apod. Svým zákazníkům poskytujeme podporu ve všech fázích procesu vývoje výrobku - od prvních skic, přes konstrukci, výpočty a testování až po prototypovou výrobu.Sídlíme ve 4 městech: Praha, Plzeň, Mladá Boleslav a České Budějovice.

Popis pozice

Jsme předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb zejména pro oblast automobilového průmyslu, v posledních letech se však stále více orientujeme také na oblast železniční dopravy, letectví, manipulační techniky a dalších produktů nejvýznamnějších světových značek.

V České republice působíme od roku 1996 a v současné době na našich pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi i Českých Budějovicích zaměstnáváme okolo 500 kmenových zaměstnanců.

Hledáme šikovné juniorní, ale i zkušenější konstruktéry se zájmem podílet se na zajímavých úlohách v oblasti vývoje a konstrukce dopravní a manipulační techniky (osobní a nákladní automobily, užitková a komunální vozidla, vojenské a speciální automobily, stavební stroje, kolejová vozidla, letecká technika) a to od návrhu konceptu, detailního řešení konstrukčních celků, až po přípravu dokumentace pro výrobu prototypů a sériových dílů. Zejména k tomu budete používat CAD systémy Catia V5, Siemens NX a CREO. Budete mít možnost podílet se na komplexních projektech ve spolupráci s celým týmem konstruktérů a výpočtářů. Budete se moci realizovat při řešení nejrůznějších projektů pro široké spektrum zákazníků.

Oblasti zaměření:

  • Karosérie, dveře a víka
  • Podvozky
  • Chassis
  • Kabiny
  • Rámy
  • Nástavby
  • Interiér / exteriér
  • Svařované konstrukce
  • Mechanismy
  • Pohony, převodovky, motory
  • Nástroje a přípravky
  • Dopravní a manipulační technika
  • Zahradní technika

Čím nás oslovíte:

  • Ukončeným SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (nejlépe se zaměřením na konstrukci)
  • Máte zájem podílet se na náročných vývojových a konstrukčních úlohách
  • Baví Vás spolupráce v týmu, ale nevadí Vám vyřešit samostatně úlohu
  • Nebojíte se komunikovat německy nebo anglicky
  • Znáte 2D/3D CAD systémy (Catia V5, SIEMENS NX nebo CREO)

Benefity

  • Předáme Vám unikátní know-how podpořené léty zkušeností
  • Poskytneme kompletní zázemí pro zaškolení a váš kontinuální rozvoj – speciální program pro Junior Management v rámci Talent Programu
  • Máme zavedenou flexibilní pracovní dobu (pevné jádro: po – čt 9:30 - 15:00, pá 9.30 - 13:00)
  • Hybridní model spolupráce-kombinace HO a Office
  • 5 týdnů dovolené a extra den volna pro rodiče prvňáčka
  • Možnost vybírání si náhradního volna za přesčasy
  • Stravenky v hodnotě 130 Kč
  • Cafeterie-individuální benefitní systém, kde si každý nastaví své benefity na míru ve výši 12.000 Kč na rok (lze využít na penzijní/životní pojištění, multisport kartu, volnočasové aktivity, dovolenou, vzdělávání, nákup v lékárnách apod.)
  • Dáme Vám prostor rozvíjet se v mnoha oblastech jak osobnostně, tak profesně (hard skills, soft skills, jazykové kurzy)
  • Eventy pro zaměstnance (vánoční večírek, letní akce, pravidelné teambuildingy, dny zdraví, apod.)
  • Relokační balíček (úhrada provize realitní kanceláři za zprostředkování pronájmu až do výše 15.000 Kč)
  • Odměna za zprostředkování zaměstnance 40.000 Kč nebo 5 dnů volna navíc
  • Odměny za odpracované roky ve společnosti, protože si vážíme přízně!
  • Každé dva týdny ovoce do práce pro zaměstnance
  • Občerstvení na pracovišti – káva, čaj atd.
  • Nekonečné množství společné zábavy: závody RC modelů, Vltava Run, Labe Run a mnohé další!
  • Sponzoringový program pro zaměstnance – podpoříme spolky, na kterých Vám záleží
  • Další výhody: slevy od našich partnerů (ŠKODA AUTO, DATART, NiceBoy atd.)