Technik kvality

Obor: Stavebnictví
Lokalita: celá ČR
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Stáž
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 2. 5. 2022

Patříme mezi špičku v oboru. Umíme realizovat velké, složité a technologicky unikátní projekty, stejně jako menší projekty v regionech. Dbáme na to, abychom naše stavařské řemeslo předávali z generace na generaci a ze všech sil podporujeme osobní a profesní rozvoj našich lidí.

V současnosti zaměstnáváme přes 90 studentů na dlouhodobých odborných praxích a každoročně pomáháme odstartovat kariéru cca 50-ti novým absolventům vysokých škol, především stavařům.

Na veletrhu reprezentujeme ze Skupiny Metrostav tyto společnosti:

  • Metrostav a.s.
  • Metrostav DIZ s.r.o.
  • Metrostav TBR a.s.
  • Metrostav Norge AS

Popis pozice

Jsme tým nadšených profesionálů, které baví stavět mosty a silnice, a podílíme se na strategických stavbách nejen v ČR. Našimi silnými stránkami jsou stabilní zázemí, vlastní špičkové stroje a mechanizace, moderní vybavení a především náš tým. Našich zaměstnanců si vážíme a snažíme se pro ně zajistit co nejlepší pracovní podmínky a především maximální bezpečí při práci.

Co budete na této pozici dělat:

  • budete pravou rukou vedoucího technika pro kvalitu, kterému budete pomáhat nejen s administrativní činností
  • od lehčích zadání budete postupně přebírat zodpovědnost za komplexnější úkoly
  • získáte jedinečnou příležitost učit se a sbírat zkušenosti od kolegů v týmu a připravovat se na budoucí samostatnou pozici v oblasti kvality

Co hledáme

  • jste student/tka ČVUT fakulty stavební
  • máte možnost a chuť pracovat min. 2 dny v týdnu (přes letní prázdniny vítáme ochotu k rozšíření úvazku a působení na některém našem stavebním projektu)
  • pokročilá znalost MS Office
  • ŘP sk. B (výhodou)

Vše potřebné vás naučíme, důležitý je aktivní přístup, pracovitost a ochota učit se novému.

Co nabízíme

  • jsme stabilní stavební společnost a jednička na českém trhu
  • pracujeme na prestižních stavebních projektech – buďte jejich součástí!
  • chápeme, jak je důležité se neustále vzdělávat, a proto vám zajistíme potřebné kurzy a školení
  • samozřejmostí jsou u nás benefity jako 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravenky nebo penzijní připojištění
  • jsme společensky odpovědná společnost – chráníme životní prostředí, podporujeme mladé talenty, jsme aktivní v dobročinných projektech (např. dárcovství krve, Cyklo handy maraton)
  • přátelskou atmosféru budujeme mimo práci také na firemních akcích: sportovní hry, večírky, dobrovolnické akce