Správce systémů a sítí

Obor: Technologie a technika | IT
Lokalita: Praha 4
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 2. 5. 2022

Oborová zdravotní pojišťovna (207) je s více než 740 000 pojištěnci třetí největší zaměstnaneckou pojišťovnou v Česku. Svým klientům může nabídnout kompletní síť smluvních lékařů po celé republice, pestrou nabídku benefitů, bonusových programů hrazených nad rámec veřejného zdravotního pojištění, snadný a elektronický způsob komunikace či lidský přístup při řešení problémů. Pro toho, kdo preferuje osobní přístup, je OZP připravena se vším ochotně a ráda pomoci na 40 kontaktních místech napříč Českou republikou.

Popis pozice

• zajišťovaní provozní činnosti výpočetního systému a provozní podporu rutinního zpracování informačních úloh,

• metodická podpora uživatelů s ohledem na koncová zařízení,

• implementace a instalace koncových zařízení v OZP, včetně kontroly,

• distribuce a implementace aktualizací pro koncová koncových zařízení,

• údržba koncových zařízení,

• instalace OS a základního SW koncových zařízení včetně standardního aplikačního SW,

• ochrana systémů a dat proti neoprávněnému přístupu a zneužití, antivirová ochrana a profylaxe, ochrana systémů proti Spyware atp.,

• instalace spotřebního materiálu pro koncové uživatele,

• podpora uživatelských tiskových úloh a řešení problémů s tiskem.

• znalost konfigurace a administrace operačního systému Windows (desktop, server),

• znalost v oblasti instalace a správy PC, tiskáren, lokálních sítí a Office 365,

• znalost instalace podpůrných aplikací, ovladačů, a dalších obslužných SW platformy Windows,

• znalost aplikačních SW pro oblast činnosti správy provozu VT (Helpdesk, Aktivity),

• samostatnost a odpovědnost, řešit potřeby uživatele,

• minimálně středoškolské vzdělání optimálně se zaměřením na výpočetní techniku,

• zkušenosti v oblasti SW a HW obsluhy PC a počítačových sítí výhodou, ale absolventy všechno naučíme.

Co nabízíme

• zajímavou, odbornou a perspektivní práci v příjemném kolektivu za odpovídající finanční ohodnocení,

• pozice je vhodná i pro absolventy, které všechno naučíme,

• pružnou pracovní dobu 37,5 hod./týdně,

• 5 týdnů dovolené, 4 dny osobního volna, 4 dny home office v rámci měsíce, stravenky, FlexiPass, příspěvek na penzijní připojištění,

• dlouhodobé vzdělávání a podporu osobního rozvoje,

• pracovní smlouvu na rok - poté prodloužení na neurčito,

• místo výkonu práce Praha 4.