ENGINEER, SOFTWARE QA

Obor: IT | Automatizace a robotika
Lokalita: Holešovice
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 6. 5. 2022

Jsme světovým lídrem v průmyslové automatizaci. Spojujeme představivost lidí s potenciálem technologie a naším cílem je zlepšovat kvalitu života zvyšováním produktivity a udržitelnosti ve světě.

V současné době česká pobočka Rockwell Automation zaměstnává přes 250 odborníků. Více než polovina z nich pracuje v našem oddělení strategického vývoje. Pro tvůrce, inovátory a řešitele problémů nabízí Rockwell Automation dynamickou komunitu, kde si můžete vybudovat prosperující kariéru a rozvíjet dovednosti a znalosti řešením složitých výzev v reálném světě. Jste typ člověka, který se rád neustále rozvíjí a vzdělává se v oblasti nových technologiích? Chtěli byste si zkusit kreativní a zajímavou práci v oddělení vývoje a podílet se tak na vzniku nových aplikací a systémů v rámci globální produkce? Pak je pro vás bezpochyby Rockwell Automation tou správnou volbou. Přidejte se do našeho týmu!

Popis pozice

ENGINEER, SOFTWARE QA will be responsible for testing a web UI library of atomic components. The library servers as a base for other teams in the company including its key projects. We offer low level web testing (we test components, not an application) requiring challenging solutions and providing potential for growth in technical skills.

You can apply HERE.

Co hledáme

QUALIFICATIONS

  • Experience in testing web/frontend applications
  • Experience with automated tests (we use TestCafe, but knowledge of a similar framework is sufficient)
  • Knowledge of QA procedures (bug reporting, etc.)
  • At least user knowledge of HTML element behavior
  • Programming basics (we use TypeScript, but knowledge of JavaScript and/or any OOP language will suffice)
  • English at a communicative level (team communication, reading documentation); knowledge of Czech is not necessary but preferred

Co nabízíme

RESPONSIBILITIES

In this role, you will be:

·        Analyzing requirements and tickets prior to actual testing

  • Creating test scenarios and test plan
  • Manual ad hoc testing
  • Writing automated tests
  • Reporting bugs
  • Running regression tests

Benefity

FLEXIBLE WORK SCHEDULE

FRIENDLY ATMOSPHERE

PREMIUM HEALTHCARE

MULTISPORT

MEAL ALLOWANCE

5 WEEKS OF VACATION

5 SICK DAYS

PENSION CONTRIBUTION

ANNUAL BONUS

LIFE INSURANCE