ENGINEER, SOFTWARE (TypeScript developer)

Obor: IT | Automatizace a robotika
Lokalita: Holešovice
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 6. 5. 2022

O společnosti

Jsme světovým lídrem v průmyslové automatizaci. Spojujeme představivost lidí s potenciálem technologie a naším cílem je zlepšovat kvalitu života zvyšováním produktivity a udržitelnosti ve světě. 

V současné době česká pobočka Rockwell Automation zaměstnává přes 250 odborníků. Více než polovina z nich pracuje v našem oddělení strategického vývoje. Pro tvůrce, inovátory a řešitele problémů nabízí Rockwell Automation dynamickou komunitu, kde si můžete vybudovat prosperující kariéru a rozvíjet dovednosti a znalosti řešením složitých výzev v reálném světě. Jste typ člověka, který se rád neustále rozvíjí a vzdělává se v oblasti nových technologiích? Chtěli byste si zkusit kreativní a zajímavou práci v oddělení vývoje a podílet se tak na vzniku nových aplikací a systémů v rámci globální produkce? Pak je pro vás bezpochyby Rockwell Automation tou správnou volbou. Přidejte se do našeho týmu!

Popis pozice

POSITION SUMMARY

 

We are looking for TypeScript developers to work on key Rockwell Automation products and infrastructures. The project goal is to develop components for modular application for automation industry - the team will work on both data processing and user interface. The typical work of the developer includes programming, unit and functional testing, code review and providing developer documentation.

Co hledáme

QUALIFICATIONS

 

  • Be familiar with TypeScript and Node.js or be willing to learn it based on experience with other programming languages.
  • Experience with git or other version control system.
  • Experience with software quality processes (code reviews, unit testing) is an advantage.
  • Other technologies, such as C#/.Net, C++, SQL, InfluxDB may come in useful. They are not required, but are a plus as knowing them may help for optimizations, interfacing to databases etc.
  • Fluent Czech. English at least at the level of reading/writing technical documentation with the willingness to improve it.
  • Bachelor education degree at minimum.
  • Flexibility and ability to learn new technologies.


Co nabízíme

You can apply HERE.

Benefity

FLEXIBLE WORK SCHEDULE

FRIENDLY ATMOSPHERE

PREMIUM HEALTHCARE

MULTISPORT

MEAL ALLOWANCE

5 WEEKS OF VACATION

5 SICK DAYS

PENSION CONTRIBUTION

ANNUAL BONUS

LIFE INSURANCE