Konstruktér 3D

Obor: Elektrotechnika | Strojírenství | Výroba a průmysl
Lokalita: Plzeň
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Stáž | Trainee program | Vedení Bc. práce | Vedení Mgr. práce
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 12. 5. 2022

FPC, s.r.o. je od roku 2000 významným českým výrobcem testovací techniky v oblasti elektroniky a kabeláže.

Díky působení v mezinárodním prostředí (pobočky máme v Polsku a Rumunsku a regionální zastoupení v Německu a na Slovensku) se naše výrobky používají napříč celým průmyslovým spektrem.

Popis pozice

Do rozvíjejícího se týmu konstruktérů hledáme odborně a lidsky zdatné kandidáty buď s prokazatelnou praxí v konstrukci a ideálně v elektrotechnice, kteří budou výraznou posilou týmu zkušených odborníků, nebo zájemce, absolventy o konstrukční práci bez zkušeností. V FPC budete mít prostor chod firmy měnit a aktivně se podílet na rozvoji společnosti.

  • tvorba strojních konstrukcí a 3D modelování
  • návrh a vývoj jednoúčelových testovacích zařízení zejména pro automatizované provozy, hybridní automobily apod.
  • komunikace se zákazníkem, s obchodníky, s kolegy z výroby a aplikačního oddělení
  • spolupráce se zahraniční polskou pobočkou

Co hledáme

Nové kolegy, kteří mají:

  • zájem o konstrukční práci a o elektrotechniku
  • technické myšlení a dobrou představivost
  • alespoň základní znalosti v konstrukci, zbytek případně doučíme, praxi v konstrukční činnosti a praxi v 3D modelování
  • vzdělání technického směru (SŠ/VŠ)
  • znalost kreslení DPS - výhodou
  • smysl pro detail, ale zároveň schopnost vidět svou práci v souvislostech
  • komunikativní angličtinu (alespoň B1, ideálně B2/C1), znalost němčiny na jakékoliv úrovni je výhodou

Co nabízíme

  • čisté pracovní prostředí
  • práci na zajímavých projektech (šanci být tvůrcem zařízení, která putují do celého světa)
  • možnost profesního růstu a možnost účastnit se změn ve firmě
  • podporu firmy formou školení
  • zázemí stabilní firmy na trhu

Benefity

  • práci v dobrém kolektivu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • dovolená 5 týdnů
  • vzdělávací kurzy
  • občerstvení na pracovišti
  • možnost občasné práce z domova
  • firemní akce
  • možnost studijního volna
  • profesní/osobní kouč