Elektrotechnik - Programátor

Obor: Elektrotechnika | Strojírenství | Výroba a průmysl
Lokalita: Plzeň
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Stáž | Trainee program
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 12. 5. 2022

FPC, s.r.o. je od roku 2000 významným českým výrobcem testovací techniky v oblasti elektroniky a kabeláže.

Díky působení v mezinárodním prostředí (pobočky máme v Polsku a Rumunsku a regionální zastoupení v Německu a na Slovensku) se naše výrobky používají napříč celým průmyslovým spektrem.

Popis pozice

Do rozvíjejícího se týmu aplikačních inženýrů hledáme kandidáty, kteří budou výraznou posilou týmu zkušených odborníků na pozici Elektrotechnik - Programátor. Náplň práce se skládá v největší míře z těchto činností:

  • programování testovacích sekvencí dle zákaznických požadavků. (zhruba 50% pracovního času) + finalizace a oživování zařízení
  • komunikace se zákazníkem, dolaďování funkcionalit zakázky, buď na jeho pracovišti nebo s využitím online technologií
  • předávání zpětné vazby od zákazníků do oddělení konstrukce a výroby
  • prezentace a předávání konečného výrobku zákazníkovi, včetně jeho zaškolení
  • spolupráce na reklamacích a servisu – hledání nefunkčností, předávání informací konstrukci a výrobě
  • sledování nejnovějších trendů v oboru

Co hledáme

Nové kolegy, kteří mají znalosti, zkušenosti a zájem

  • SŠ/VŠ technického směru
  • základní znalost elektroniky a elektrických měření
  • základní programovací znalosti a dovednosti (není potřeba ovládat programování na abstraktní vysoké úrovni – je dostatečné, když budete ovládat programovací základy a mít chuť je rozšiřovat)
  • samostatnost, spolehlivost
  • profesionální komunikaci - zákaznickou orientaci a loajalitu k firmě
  • angličtinu na pokročilé úrovni - vedení jednání a porozumění technické dokumentaci

Co nabízíme

  • čisté pracovní prostředí
  • práci na zajímavých projektech (šanci být tvůrcem zařízení, která putují do celého světa)
  • možnost profesního růstu a možnost účastnit se změn ve firmě
  • podporu firmy formou školení
  • zázemí stabilní firmy na trhu

Benefity

  • práci v dobrém kolektivu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • dovolená 5 týdnů
  • vzdělávací kurzy
  • občerstvení na pracovišti
  • možnost občasné práce z domova
  • firemní akce
  • možnost studijního volna
  • profesní/osobní kouč