Data Migration Trainee

Obor: Automobilový průmysl | Logistika
Lokalita: Rokycany
Druh úvazku: Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 16. 5. 2022

Francouzská společnost Hutchinson, součást koncernu TOTAL, celosvětově navrhuje a vyrábí inteligentní řešení pro svět v pohybu a přispívá k budoucí mobilitě na zemi, ve vzduchu a na moři. Detailní informace o činnosti naleznete na www.hutchinson.com případně www.total.com
V rámci automotive aktivity je společnost Hutchinson s. r. o. Rokycany vedoucím dodavatelem gumových dílů pro automobilový průmysl.

Popis pozice

Máš chuť…

  • Rozvíjet své znalosti? Poznat propojení teorie s praxí? Nabrat zkušenosti ve výrobní společnosti?

Co tě na dané pozici čeká?

  • Aktivní spolupráce a podpora týmu při čištění a migraci logistických dat z MS Excel do cloudového datového úložiště.
  • Vytváření standardizovaných pracovních postupů pro práci s daty.

Co hledáme

Co od tebe očekáváme my?

  • Jsi student/studentka ideálně 4. nebo 5. ročníku VŠ
  • Ovládáš angličtinu slovem i písmem
  • Máš možnost a chuť pracovat cca 2 dny v týdnu (přizpůsobíme se tvým potřebám)
  • Pokročilou znalost MS Excel

Co nabízíme

Co ti můžeme nabídnout?

  • Uplatnění i prohlubování tvých znalostí
  • Vše potřebné tě naučíme, důležitý je aktivní přístup, pracovitost a ochota učit se novému.