C# programátor informačních systémů

Obor: IT
Lokalita: Evropská 423/178, Praha 6
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 17. 5. 2022

BTL Medical Technologies s.r.o. je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.

Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením.

Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného.

Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě.

Popis pozice

Hledáme zkušeného kolegu/kolegyni do týmu správy informačních systémů. Tvým úkolem bude programovat zakázková řešení pro naši společnost do Heliosu Green. Společně budeme hledat cesty ke zlepšování, automatizaci a robotizaci firemního IT, ale především budeme rozvíjet a vyvíjet nové funkcionality v Heliosu. Pokud Ti chybí zkušenost v Heliosu, nemusí to být překážkou. Veškerá školení a zaučení Ti poskytneme.

Čemu se v rámci týmu budeš věnovat:

  • Budeš programovat převážně backendové části aplikace Helios Green v C#.
  • Budeš se podílet i na společné analýze a návrhu řešení. Nedostaneš jen zadání, které Ti nebude dávat smysl.
  • Provozujeme 5 databází Heliosu, ale máme i jiné podnikové systémy (Odoo, Qlikview, Altium,...), takže se budeš podílet i na integraci/propojení dalších systémů s Heliosem.
  • Testování se bát nemusíš. Před uvedením do ostrého provozu tě podpoří další administrátoři.

Co hledáme

Budeme si rozumět, pokud máš:

  • Znalost jazyka SQL, C# a zkušenost s programováním alespoň 2 roky.
  • Pokud je Python tvým koníček, tak super. Určitě ho využiješ, při propojování s naším Odoo systémem.
  • Zkušenost s integracemi a propojováním jednotlivých IS.
  • Výhodou je znalost IS Helios Green, ale uvítáme jakýkoliv ERP systém.
  • Schopnost dotáhnout projekty do konce a učit se nové věci.
  • Znalost Git prostředí, Visual Studio výhodou.

Co nabízíme

Na co se k nám můžeš těšit?

  • Práci v malém týmu (bez open space), s přátelskou atmosférou a otevřenou firemní kulturou.
  • Kanceláře v PRAZE a nebo v BENEŠOVĚ.
  • Možnost neustále se učit a pracovat na sobě, neomezený budget na školení a vzdělávání v oboru.
  • Notebook dle Tvých preferencí.
  • Prostor pro vlastní kreativitu s minimem procesů, naše firemní struktura je plochá.
  • Pružnou pracovní dobu a home-office.
  • V rámci kafeterie příspěvek na kulturu, zdraví, sport (Multisport karta) a samozřejmě i na jídlo (stravenky).
  • Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).