GO Graduate Program - Supply Chain

Obor: Výroba a průmysl | Distribuce | Logistika
Lokalita: U Prazdroje 64/7, 301 00, Plzeň
Druh úvazku: Plný úvazek | Trainee program
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 20. 5. 2022

O společnosti

Naše značky baví svět, práce s nimi baví nás!

Pracovat v Prazdroji je jako pít oblíbené pivo, Birell, nebo další z nápojů našeho portfolia. Těšíte se na každý doušek. U stolu sedíte po boku přátel. Sdílíte s nimi svoje vášně i starosti. A jste opravdu sami sebou.

Pokud vám taková představa chutná, patříte k nám!

Spojuje nás nadšení pro práci, kterou děláme, zvídavost a otevřenost.

Spolupráce s mladými talenty nás baví. Věříme, že díky jejich energii a motivaci dovedeme společně tvořit ty nejlepší produkty. Proto, abys uspěl/a v Prazdroji nepotřebuješ desítky let zkušeností. V Prazdroji najdeš stabilní zázemí a sílu ukázat světu, co v Tobě je. Protože vášeň je nejlepší kvalifikace.

Popis pozice

Jsi připravený/á na další krok? Blíží se Ti konec studia nebo máš vysokou školu čerstvě za sebou? Potom je účast v GO Graduate programu jasnou volbou!

Nejen, že získáš komplexní zkušenosti ve vybraném oboru, ale následně je využiješ ve svém budoucím směřování v Plzeňském Prazdroji. GO Graduate program je ideálním způsobem, jak nastartovat kariéru v Supply Chain!

Co Tě u nás čeká?

- 24 měsíců plných zodpovědností, učení a možností rozvoje

- 3-4 rotace v rámci různých oddělení Supply Chain (plánováni, logistika, distribuce, atd.)

- 1 mezinárodní rotace v některé z našich lokalit v rámci Asahi group

- Pravidelná setkání s Tvým manažerem, při kterých budete společně pracovat na Tvých profesních dovednostech

- Vlastní mentor/ka, který/á Ti bude podporou při dosahování Tvých kariérních cílů

- Řada školení a tréninků – regionálních i mezinárodních!

- Máš za sebou vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo technického směru (podmínkou je úspěšně ukončený navazující magisterský program nebo alespoň bakalářský program v daném roce, tj. od ledna do září 2022)

- Zájem o oblast logistiky a řízení zásob

- Mluvíš dobře anglicky a nebojíš se prezentovat své nápady kolegům, ale i zahraničnímu vedení

- Jsi schopný/á analyticky myslet, jasně interpretovat data získaná z různých zdrojů a vidět v nich vzájemné souvislosti

- Máš zvídavou mysl, baví tě řešit problémy, nebojíš se zeptat a chceš mít za sebou dobře odvedenu práci

- Máš týmového ducha, ale současně umíš přebrat zodpovědnost za své úkoly

V Prazdroji Ti ukazujeme cesty a možnosti, které v praxi existují, ale jsi to právě Ty, kdo plánuje, kam se Tvoje kariéra bude ubírat.

Přijímací řízení:

- Výběrové řízení je tříkolové, kombinuje osobní setkání i písemnou část

- Jednotlivá kola probíhají průběžně od června do září nebo do naplnění kapacity programu

- Celková délka trvání je zhruba 1-2 měsíce od Tvé účasti v prvním kole

- Kromě zaslání životopisu je pro nás důležitá i motivace tj. proč právě Plzeňský Prazdroj a co od účasti v programu očekáváš. Proto nám nezapomeň zaslat Tvůj motivační dopis

Co nabízíme

Začátek programu: 1.října 2022

Lokalita: Plzeň

Úvazek: Plný pracovní úvazek včetně širokého portfolia benefitů (smlouva na dobu neurčitou)

Pošli nám svůj životopis a staň se součástí našeho týmu!

Kontakt:

Jana Slovenská

[email protected]

Plzeňský Prazdroj, a.s.