Junior Tester

Obor: IT
Lokalita: Praha 5
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Stáž
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 2. 6. 2022

KOMIX s.r.o. je česká společnost založená v roce 1992. Specializujeme se zejména na dodávky informačních systémů nebo aplikací na klíč, dále pak integrační nebo transformační projekty. Společnost KOMIX také poskytuje konzultační služby zaměřené jak na návrh informačních systémů, tak na jejich kvalitu, testování a provoz. Mluví za nás 30letá praxe, kdy po celou dobu vymýšlíme, vyvíjíme a implementujeme moderní řešení na vysoké technické i technologické úrovni.

Popis pozice

Je fajn mít možnost získávat pracovní zkušenosti již na vysoké škole a proto chceme studentům v tomhle směru pomoci. Jestli Tě zajímá testing anebo máš již zkušenosti s manuálním testováním, ozvi se a spolu něco vymyslíme. Projektů máme hodně a rádi si najdeme čas najít ten správný pro Tebe.

Hledáme zapálené komunikativní studenty se zájmem o IT, které nové technologie nenechávají chladnými. Týmové hráče se smyslem pro systematičnost, kteří vidí svou budoucnost jako programátoři. Pokud už máš prokazatelnou praxi z IT, určitě nás to bude zajímat, ale není to podmínkou.

Co nabízíme

  • nastartuješ svou kariéru v IT již během studia a dostaneš reálnou možnost uplatnit své nápady v praxi
  • získáš zkušenosti z prostředí, kde budeš vystaven těm nejmodernějším technologiím
  • krásně se propojí nabytá teorie ze školy s praxí
  • jde o částečný úvazek (alespoň 20h týdne), práce bude remote nebo v prostorách našich kanceláří na Andělu

Benefity

  • sdílené know-how expertního týmu
  • flexibilní pracovní doba
  • jazykové kurzy (angličtina, němčina)
  • teambuildingové aktivity
  • MultiSport karta / příspěvek na sport nebo rehabilitační aktivitu
  • referral program