Celoroční placená stáž - Finance (Business partnering)

Obor: Finance
Lokalita: U Prazdroje 64/7, 301 00, Plzeň
Druh úvazku: Částečný úvazek | Stáž
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 29. 6. 2022

O společnosti

Jsme lídry pivovarnického průmyslu v České republice a vyrábíme řadu oblíbených značek. Jejich prostřednictvím naplňujeme smysl našeho podnikání: přinášet milovníkům piva v Česku a po celém světě skrze naše nápoje radost a potěšení. Náš úspěch se opírá o talent, nadšení a profesionalitu našich zaměstnanců a proto o ně pečujeme stejně jako o kvalitu našeho piva. V Prazdroji věříme mladým lidem a ceníme si každého nápadu, který nás posune dál.

 

Pravidelně se obracíme na studenty i absolventy, kterým nabízíme možnost poznat svět tradiční české a světově uznávané firmy. Rozvíjíme jejich schopnosti a potenciál, aby se našli v tom, v čem jsou dobří a bude je bavit.

Popis pozice

Zažít nezapomenutelný rok v největším českém pivovaru? To chceš!

Nejen, že budeš mít na starosti svůj projekt, který může náš pivovar posunout dál, ale navíc získáš cenné zkušenosti, které jen tak nezapomeneš! U nás se nemusíš bát, že by Tvoje názory nebyly slyšet. V Prazdroji si ceníme každého dobrého nápadu. Na konci svůj projekt odprezentuješ nejvyššímu vedení Plzeňského Prazdroje a po úspěšném ukončení stáže se můžeš těšit i na finanční bonus.O čem bude Tvůj projekt:

Během Tvé stáže u nás poznáš kulturu Plzeňského Prazdroje a oddělení Finance (Business partnering). Tvůj projekt bude rozdělen do dvou částí. V prví časti nazvané “Tanková technologie” zmapuješ “spící“ nevyužívané tankové technologie a nastíníš budoucí možná řešení (např. demontáž a použití v jiné provozovně). V druhé části “Cross-channel reporting“ zajistíš bezproblémové využití dat mezi našimi ON/OFF kanály a následně nastavíš a sjednotíš reporting. Stáží tě bude provázet nejen tvůj manažer/ka, také budeš komnunikovat se spoustou kolegů a seniorních manažérů z oddělení Technického servisu, Customer Excellence, Finance nebo Salesu.

Co hledáme

Co by Ti nemělo chybět:

•    Studuješ 3. – 5. ročník vysoké školy ekonomického zaměření

•    Mluvíš dobře anglicky a umíš prezentovat i jinak než česky/slovensky

•    Baví tě řešit problémy, a chceš za sebou mít dobře odvedenu práci

•    Jsi schopný/á analyticky myslet, jasně interpretovat data získaná z různých zdrojů a vidět v nich vzájemné souvislosti

•    Máš týmového ducha, ale současně umíš přebrat zodpovědnost za své úkoly

Co nabízíme

Důležité informace:

Rozsah stáže: 1. říjen 2022 – 30. červen 2023

Lokalita: Plzeň/Praha (dle Tvé preference)

Úvazek: poloviční (DPP/DPČ)

Mzda: hodinová mzda + stravenky + bonus za dokončení projektu!


Pošli nám svůj životopis a staň se součástí našeho týmu!


Kontakt:

Veronika Krolupperová

[email protected]

Plzeňský Prazdroj, a.s.