Test System Operation Engineer (České Budějovice)

Obor: Automobilový průmysl | Elektrotechnika a energetika | Technologie a technika
Lokalita: Lidická třída, Ceske Budejovice, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 18. 3. 2021

Společnost AKKA Czech Republic s.r.o. patří do mezinárodní skupiny AKKA Technologies a v České republice je od roku 1996 předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb, zejména pro oblast automobilového průmyslu.

V posledních letech se však, vedle železniční dopravy a letectví, čím dál více také orientuje na oblast Electric & Electronics a IT, kde se zabývá atraktivními tématy jako autonomní řízení, konektivita, IoT, vývoj Embedded SW, HiL testing, webové a mobilní aplikace.

V současné době zaměstnává zhruba 500 kmenových zaměstnanců na pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi a Českých Budějovicích.

Díky svým odborníkům podporuje své zákazníky od prvních skic, přes konstrukci, výpočty, testování, SW vývoj, až po prototypovou výrobu.

S rozvojem týmu Digital Solutions, který je zaměřen na IT služby v rámci konceptu Industry 4.0., např.: autonomní řízení, konektivita, chytrá města či továrny, hledáme nové kolegy se znalostí programovacích a cizích jazyků, s technickým backgroundem a zájmem podílet se na náročných vývojových projektech realizovaných v mezinárodním prostředí pro prémiové značky zejména v oblasti Automotive, ale i v non-automotive sektoru.

Popis pozice

Jsme předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb zejména pro oblast automobilového průmyslu, v posledních letech se však stále více orientujeme také na oblast železniční dopravy, letectví, manipulační techniky a dalších produktů nejvýznamnějších světových značek.

V České republice působíme od roku 1996 a v současné době na našich pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi i Českých Budějovicích zaměstnáváme okolo 500 zaměstnanců.

Electric a Electronic je jeden z nejdynamičtěji rostoucích úseků naší společnosti, do kterého hledáme kolegu pro oblast vývoje SW nástrojů pro testování.

Co musíte umět/mít?

  • znalost problematiky testování řídících jednotek
  • zkušenosti se SW pro provoz testových systémů v automotive
  • zkušenosti s modelováním systémů

Nice to have aneb co je výhodou?

  • zkušenosti s nástroji VT Studio, CANoe, Control Desk, Automation Desk, Veristand, LabCar
  • praxe s prostředím Matlab Simulink
  • praxe v oblasti automotive

Jaké jazyky musíte znát/umět?

  • angličtina a/nebo němčina na komunikativní úrovni

Co nabízíme

Práci na těchto úlohách:

  • konfigurace testových stavů a jejich obslužného SW různých výrobců (Vector, dSPACE, ETAS, NI)
  • design a realizace testových stavů
  • modelování simulace okolí řídících jednotek

Benefity

  • máme zavedenou pružnou pracovní dobu
  • umíme ohodnotit talenty
  • někdy je potřeba si odpočinout: 5 týdnů dovolené a vybírání náhradního volna je samozřejmost
  • další vzdělávání a rozvoj (odborné a jazykové kurzy, kurzy měkkých dovedností)
  • firemní akce - teambuilding, vánoční večírek, letní party, přednášky, fyzioterapie, program zdraví, sportovní a kulturní akce, neformální snídaně s managementem apod.
  • stravenky v hodnotě 100 Kč (z toho 55% hradí firma)
  • finanční bonus (narození dítěte, výročí u firmy, úspěšný projekt, zprostředkování zaměstnance, zprostředkování zakázky)
  • v případě přesčasů možnost si je vybrat jako náhradní volno nebo si je nechat proplatit
  • relokační benefit až do 15.000 Kč po zkušební době
  • bezúrokové půjčky
  • benefit podle přání v systému cafeterie (penzijní/životní pojištění, poukázky na sport, kulturu, relaxaci, zdravotní pomůcky a materiál a mnoho dalšího) v hodnotě 12.000 Kč ročně