Celoroční placená stáž - Stáčírna (Plzeň)

Obor: Elektrotechnika | Strojírenství | Výroba a průmysl | Automatizace a robotika
Lokalita: U Prazdroje 64/7, 301 00, Plzeň
Druh úvazku: Částečný úvazek | Stáž
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 29. 6. 2022

O společnosti

Jsme lídry pivovarnického průmyslu v České republice a vyrábíme řadu oblíbených značek. Jejich prostřednictvím naplňujeme smysl našeho podnikání: přinášet milovníkům piva v Česku a po celém světě skrze naše nápoje radost a potěšení. Náš úspěch se opírá o talent, nadšení a profesionalitu našich zaměstnanců a proto o ně pečujeme stejně jako o kvalitu našeho piva. V Prazdroji věříme mladým lidem a ceníme si každého nápadu, který nás posune dál.

 

Pravidelně se obracíme na studenty i absolventy, kterým nabízíme možnost poznat svět tradiční české a světově uznávané firmy. Rozvíjíme jejich schopnosti a potenciál, aby se našli v tom, v čem jsou dobří a bude je bavit.

Popis pozice

Zažít nezapomenutelný rok v největším českém pivovaru? To chceš!

Nejen, že budeš mít na starosti svůj projekt, který může náš pivovar posunout dál, ale navíc získáš cenné zkušenosti, které jen tak nezapomeneš! U nás se nemusíš bát, že by Tvoje názory nebyly slyšet. V Prazdroji si ceníme každého dobrého nápadu. Na konci svůj projekt odprezentuješ nejvyššímu vedení Plzeňského Prazdroje a po úspěšném ukončení stáže se můžeš těšit i na finanční bonus.


O čem bude Tvůj projekt:

Během Tvé stáže se seznámíš s chodem stáčíren v našem pivovaru v Plzni. Zjistíš, jak funguje technický princip procesu pasterace, k tomu ti samozřejmě poskytneme důležité podklady (PID a parametry stroje, atd.). Sám/a pak budeš mít na starost detailní zmapování a následnou analýzu procesu průtokové pasterace. Tvým úkolem bude navrhnout optimalizaci parametrů nastavení se zaměřením na potenciální snížení výtraty piva při tomto procesu.

Co hledáme

Co by Ti nemělo chybět:

•    Studuješ 3. – 5. ročník vysoké školy technického, projektového či procesního zaměření (průmyslové inženýrství, strojní, elektro, ...)

•    Mluvíš dobře anglicky a umíš prezentovat i jinak než česky/slovensky

•    Baví tě řešit problémy a chceš za sebou mít dobře odvedenu práci

•    Jsi schopný/á analyticky myslet, jasně interpretovat data získaná z různých zdrojů a vidět v nich vzájemné souvislosti

•    Máš týmového ducha, ale současně umíš přebrat zodpovědnost za své úkoly

Co nabízíme

Důležité informace:

Rozsah stáže: 1. říjen 2022 – 30. červen 2023

Lokalita: Plzeň

Úvazek: poloviční (DPP/DPČ)

Mzda: hodinová mzda + stravování + bonus za dokončení projektu!


Pošli nám svůj životopis a staň se součástí našeho týmu!


Kontakt:

Veronika Krolupperová

[email protected]

Plzeňský Prazdroj, a.s.