Celoroční placená stáž - Varna

Obor: Chemie | Potravinářství | Výroba a průmysl
Lokalita: U Prazdroje 64/7, 301 00, Plzeň
Druh úvazku: Částečný úvazek | Stáž
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 29. 6. 2022

O společnosti

Jsme lídry pivovarnického průmyslu v České republice a vyrábíme řadu oblíbených značek. Jejich prostřednictvím naplňujeme smysl našeho podnikání: přinášet milovníkům piva v Česku a po celém světě skrze naše nápoje radost a potěšení. Náš úspěch se opírá o talent, nadšení a profesionalitu našich zaměstnanců a proto o ně pečujeme stejně jako o kvalitu našeho piva. V Prazdroji věříme mladým lidem a ceníme si každého nápadu, který nás posune dál.

 

Pravidelně se obracíme na studenty i absolventy, kterým nabízíme možnost poznat svět tradiční české a světově uznávané firmy. Rozvíjíme jejich schopnosti a potenciál, aby se našli v tom, v čem jsou dobří a bude je bavit.

Popis pozice

Zažít nezapomenutelný rok v největším českém pivovaru? To chceš!

Nejen, že budeš mít na starosti svůj projekt, který může náš pivovar posunout dál, ale navíc získáš cenné zkušenosti, které jen tak nezapomeneš! U nás se nemusíš bát, že by Tvoje názory nebyly slyšet. V Prazdroji si ceníme každého dobrého nápadu. Na konci svůj projekt odprezentuješ nejvyššímu vedení Plzeňského Prazdroje a po úspěšném ukončení stáže se můžeš těšit i na finanční bonus.


O čem bude Tvůj projekt:

Během Tvé stáže u nás se podíváš na celý chod oddělení Varny (pokusného minipivovaru a laboratoře). Zjistíš, jak se plánuje experiment nejen v laboratorním meřítku, ale i v rámci minipivovaru a nakonec přímo v provozním měřítku. Budeš pracovat především s chmelem a zjišťovat, jeho vliv v různých fázích výroby na výslednou hořkost a aroma. Na konci srpna z Tebe bude expert(k)a přes experimenty s chmelem a když Tě pokusy budou bavit, rádi s Tebou budeme spolupracovat na Tvé diplomové práci. 

Co hledáme

Co by Ti nemělo chybět:

•  Studuješ 3. – 5. ročník vysoké školy (obor pivovarnictví a sladařství)

•  Mluvíš dobře anglicky a umíš prezentovat i jinak než česky/slovensky

•  Baví tě řešit problémy a chceš za sebou mít dobře odvedenu práci

•  Jsi schopný/á analyticky myslet, jasně interpretovat data získaná z různých zdrojů a vidět v nich vzájemné souvislosti

•  Máš týmového ducha, ale současně umíš přebrat zodpovědnost za své úkoly

Co nabízíme

Důležité informace:

Rozsah stáže: 1. říjen 2022 – 30. červen 2023

Lokalita: Plzeň

Úvazek: poloviční úvazek (DPP/DPČ)

Mzda: hodinová mzda + stravování + bonus za dokončení projektu!


Pošli nám svůj životopis a staň se součástí našeho týmu!Kontakt:

Veronika Krolupperová

[email protected]

Plzeňský Prazdroj, a.s.