Celoroční placená stáž - Výroba CKT-GA

Obor: Chemie | Potravinářství | Výroba a průmysl
Lokalita: U Prazdroje 64/7, 301 00, Plzeň
Druh úvazku: Částečný úvazek | Stáž
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 29. 6. 2022

O společnosti

Jsme lídry pivovarnického průmyslu v České republice a vyrábíme řadu oblíbených značek. Jejich prostřednictvím naplňujeme smysl našeho podnikání: přinášet milovníkům piva v Česku a po celém světě skrze naše nápoje radost a potěšení. Náš úspěch se opírá o talent, nadšení a profesionalitu našich zaměstnanců a proto o ně pečujeme stejně jako o kvalitu našeho piva. V Prazdroji věříme mladým lidem a ceníme si každého nápadu, který nás posune dál.

 

Pravidelně se obracíme na studenty i absolventy, kterým nabízíme možnost poznat svět tradiční české a světově uznávané firmy. Rozvíjíme jejich schopnosti a potenciál, aby se našli v tom, v čem jsou dobří a bude je bavit.

Popis pozice

Zažít nezapomenutelný rok v největším českém pivovaru? To chceš!

Nejen, že budeš mít na starosti svůj projekt, který může náš pivovar posunout dál, ale navíc získáš cenné zkušenosti, které jen tak nezapomeneš! U nás se nemusíš bát, že by Tvoje názory nebyly slyšet. V Prazdroji si ceníme každého dobrého nápadu. Na konci svůj projekt odprezentuješ nejvyššímu vedení Plzeňského Prazdroje a po úspěšném ukončení stáže se můžeš těšit i na finanční bonus.O čem bude Tvůj projekt:

Během Tvé stáže u nás se se seznámíš nejen s výrobním procesem piva Gambrinus, ale také s chodem celého studeného bloku našeho pivovaru. Zjistíš, jak optimalizujeme provoz, když instalujeme nové zařízení, sám/a budeš mít na starost rešerši světové pivovarské literatury na téma ztrát při výrobě piva. Tvým hlavním úkolem bude připravit vlastní návrh postupu optimalizace provozu po instalaci nové odstředivky, který nám na konci odprezentuješ. Po stáži s Tebou rádi budeme na tomto tématu spolupracovat v rámci Tvé diplomové práce. 

Co hledáme

Co by Ti nemělo chybět:

•  Studuješ 3. – 5. ročník vysoké školy (obor pivovarnictví, sladařství)

•  Mluvíš dobře anglicky a umíš prezentovat i jinak než česky/slovensky

•  Baví tě řešit problémy a chceš za sebou mít dobře odvedenu práci

•  Jsi schopný/á analyticky myslet, jasně interpretovat data získaná z různých zdrojů a vidět v nich vzájemné souvislosti

•  Máš týmového ducha, ale současně umíš přebrat zodpovědnost za své úkoly

Co nabízíme

Důležité informace:

Rozsah stáže: 1. říjen 2022 – 30. červen 2023

Lokalita: Plzeň

Úvazek: dohoda 

Mzda: hodinová mzda + stravování + bonus za dokončení projektu!


Pošli nám svůj životopis a staň se součástí našeho týmu!Kontakt:

Veronika Krolupperová

[email protected]

Plzeňský Prazdroj, a.s.