Interní auditor(ka) se zaměřením na železniční dopravu

Obor: Doprava
Lokalita: Praha
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 14. 9. 2022

Jsme českým národním železničním dopravcem s více než 180letou tradicí a jedním z největších zaměstnavatelů v ČR.

Naší strategií je mimo jiné neustálé zkvalitňování služeb, zvyšování bezpečnosti vlakové přepravy a vývoj nových produktů.

Po celé republice máme zhruba 14 000 zaměstnanců jak v provozu na regionálních pracovištích, tak na generálním ředitelství v Praze. Součástí skupiny ČD jsou také dceřiné společnosti včetně železničního nákladního dopravce ČD Cargo.

Popis pozice

Dejte se na dráhu, která dává smysl.

Umíte se skvěle orientovat v informacích, máte zkušenosti z oblasti železniční dopravy a láká vás stát se naší novou posilou v oddělení interního auditu?

Dejte nám o sobě vědět!

Co vás čeká?

Vaším úkolem bude výkon interního auditu v oblasti železniční dopravy dle Statutu interního auditu ČD a zvolené metodiky Odboru Interního auditu a kontroly.

Co hledáme

  • VŠ vzdělání se zaměřením na železniční dopravu
  • Praxi v oblasti železniční dopravy
  • Pokročilou znalost MS Office (především Excel)
  • Schopnost profesionální verbální i písemné komunikace

Potěší nás praxe také v oblasti auditu či řízení rizik, aktivní znalost světového jazyka nebo znalost prostředí IS SAP.

Co nabízíme

  • Stabilitu prestižního dopravce s dlouholetou tradicí
  • Potřebné zaškolení na pozici
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dní placeného volna nad rámec dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Kanceláře v monumentální neoklasicistní budově přímo u Vltavy
  • Levnější cestování pro vás a vaši nejbližší rodinu
  • MultiSport kartu
  • Příspěvky na stravování, dovolenou, výuku jazyků a tábory pro děti
  • Příspěvek na penzijní připojištění

A další výhody!