Brigáda pro studenty VŠ oboru kvality

Obor: Kvalita a kontrola jakosti
Lokalita: Rožnov p. Radhoštěm
Druh úvazku: Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 21. 9. 2022

Brose Group se již víc než 100 let podílí na utváření budoucnosti automobilů. Naše produkty zvyšují komfort, bezpečnost a efektivitu vozidla. Pro celou skupinu Brose pracuje přes 25 000 zaměstnanců v 65 pobočkách ve 24 zemích.

Brose CZ je významným a stabilním zaměstnavatelem v Moravskoslezském a Zlínském kraji a dohromady v ČR zaměstnáváme přes 3 000 zaměstnanců. V Kopřivnici vyrábíme a vyvíjíme sedadlové struktury, elektrické motory/pohony a v Rožnově pod Radhoštěm zámky bočních a zadních dveří. V Ostravě se nachází nové Centrum sdílených služeb Brose, které zajišťuje pro oblast Evropy centrální funkce, jakými jsou controlling, centrální IT, nákup a finance. Toto centrum tvoří páteřní síť pro zajištění odborných služeb pro ostatní závody a lokace skupiny.

Popis pozice

Do týmu vývojové kvality v Rožnově pod Radhoštěm hledáme brigádně nového kolegu či kolegyni na pár dní v týdnu.

Náplní práce bude podpora Inženýrů kvality zastřešujících proces vývoje a náběhu nových projektů, zejména administrativní činnosti jako:

  • sběr dat
  • statistické vyhodnocení QU dat
  • update Control plánů
  • příprava zákaznické dokumentace, prezentací

Brigáda je vhodná pro:

  • studenty VŠ oborů kvality či kandidáty z oboru kvality hledající pouze práci na částečný úvazek
  • kandidáty s plynulou angličtinou
  • kandidáty znalé nástrojů kvality (Control plans, 8D, FMEA, APQP, PPAP, Ishikawa, Pareto, Poka-Yoke či jiné)
  • kandidáty zběhlé v práci na PC (MS Office, zejména Excel)
  • kandidáty s možností pracovat min. 2 dny v týdnu

Za vykonanou práci nabízíme:

  • pracovní smlouvu typu DPP
  • možnost přizpůsobení pracovní doby dle vlastní potřeby
  • zajímavou pracovní náplň a nabytí zkušeností v oblasti vývojové kvality v automotive
  • obědy za 25 Kč
  • možnost využití svozové dopravy z okolí Rožnovska a dle jízdního řádu také jiných měst MSK
  • možnost částečně práci vykonávat z domu
  • odměnu dle domluvy na základě počtu odpracovaných hodin
  • možnost vypracování DP ve společnosti

Více informací získáte prostřednictvím reakce na inzerát, kdy Vás náš recruiter bude kontaktovat obratem telefonicky.

Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na: +420 778 973 099, [email protected].

Těšíme se na spolupráci s Vámi, neváhejte proto co nejdříve zaslat Váš životopi