Analytik - vývojář integračních platforem

Obor: IT
Lokalita: Praha, Písek, Strakonice, Vimperk, Brno
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 2. 11. 2022

Jsme ryze českou společností, založenou již v roce 2006. Spolu s dceřinou konzultační společností je nás již více než osmdesát. Sídlíme v Praze a máme pobočky v Brně, Strakonicích, Písku a Vimperku. Naší hlavní aktivitou je vývoj software a konzultační služby. Vytváříme informační systémy, portály i aplikace pro zdravotní pojišťovny, centrální depozitáře cenných papírů v Čechách i na Slovensku nebo pro stravenkové firmy jako je SODEXO. Zabýváme se i datovou analýzou a artificial intelligence. Nejsme korporátní firma, stále u nás funguje rodinný duch s neformálními vztahy a snadným sdílením informací i zkušeností. Jsme stabilní zaměstnavatel, zaměstnanců i jejich schopností a zkušeností si vážíme. Funguje u nás projekt STYRAX Inkubátor. Stačí mít dobrý nápad a interně jej představit. Pokud nápad zaujme a studie proveditelnosti dopadne dobře, nápad společnými silami zrealizujeme a autor se pak podílí na generovaných výnosech.

Popis pozice

Náplň práce

  • samostatná práce / práce v týmu na ucelených případech integrace - tzn. kompletní řešení jednotlivých případů integrací mezi systémy, od zjištění a zdokumentování as-is stavu po návrh řešení, jeho realizaci, testování (funkční, integrační, zátěžové) až po finální nasazení
  • návrhy datových orchestrací pomáhajících optimalizovat stávající řešení
  • návrhy integračních rozhraní (WSDL, Swagger resp. OpenAPI)
  • komunikace s dodavateli dalších systémů zapojených do integrace
  • monitorování dodaných služeb a jejich optimalizace

Co hledáme

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • schopnost analytického a koncepčního myšlení (strukturovaný pohled, analýza systému včetně syntézy, dekompozice problematiky)
  • dobré komunikační schopnosti
  • výborná znalost Webservices - SOAP/XML, REST/JSON služeb
  • výborná znalost XSLT transformací
  • základní znalost SQL / NOSQL
  • základní znalost linuxových systémů
  • základní znalost JAVA / JAVA EE pro vývoj backendových systémů
  • základní znalost UML
  • výhodou znalost jazyka BPEL a BPM
  • velkou výhodou znalost integračních platforem založených na Spring Integration / Apache Camel (WSO2, FUSE, TALEND)

Co nabízíme

Nabízíme

  • zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • různorodou práci, zajímavé projekty
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • pružnou pracovní dobu

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 150,- Kč
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění, příspěvek na sport/kulturu
  • pracovní notebook
  • mobilní telefon s neomezeným voláním a data 10 GB i pro soukromé použití
  • zdarma nápoje na pracovišti (voda, káva, čaj)
  • cílové prémie za realizované projekty
  • odměny za přeplnění plánu zisku v daném fiskálním roce
  • podíl na výnosech z realizovaného osobního nápadu ve STYRAX Inkubátoru