Trainee pro závod Rumburk

Obor: Automobilový průmysl
Lokalita: Rumburk
Druh úvazku: Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 7. 11. 2022

O společnosti

BENTELER je mezinárodní rodinná společnost, která slouží zákazníkům v automobilovém průmyslu, energetice a strojírenství. Jako strategický a inovativní partner vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme výrobky související s bezpečností, systémy a služby.


BENTELER International AG se sídlem v rakouském Salzburku jsou řízeny obchodní divize Automotvie a Steel/Tube. Přibližně 25 000 zaměstnanců v 92 pobočkách ve 27 zemích poskytuje prvotřídní výrobní a prodejní odborné znalosti - všude tam, kde nás naši zákazníci potřebují.


V České republice zajišťujeme vývoj a výrobu podvozkových dílů, karoserií, motorů a výfukových systémů a systémová řešení pro vozidla na elektrický pohon v lokalitách Rumburk, Olomouc, Klášterec, Chrastava, Stráž nad Nisou a Jablonec. V Liberci vyvíjíme, konstruujeme, montujeme stroje a linky. Z Centra sdílených služeb v Praze a Třebíči zajišťujeme podporu v oblastech: IT, HR, nákupu, prodeje, účetnictví a dalších, pro naše pobočky po celém světě.


BENTELER. Rodina nadšených profesionálů. Od 1876.

Popis pozice

Seznámíš se s činnostmi a procesy na jednom z našich oddělení (bezpečnosti a ochrany životního prostředí, kvality, výroby, plánování výroby nebo údržby). Budeš členem realizačního týmu při zavádění nových technologií a změnových procesů, a to vše za podpory zkušených odborníků.

Co hledáme

Studenty vysokých škol s technickým zaměřením.

Co nabízíme

-     Zapracování na danou pozici a podporu zkušenějších kolegů

-     Mezinárodní pracovní prostředí 

-     Flexibilní pracovní doba