PLC Programátor

Obor: Automobilový průmysl
Lokalita: Liberec
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 8. 11. 2022

BENTELER je mezinárodní rodinná společnost, která slouží zákazníkům v automobilovém průmyslu, energetice a strojírenství. Jako strategický a inovativní partner vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme výrobky související s bezpečností, systémy a služby.

BENTELER International AG se sídlem v rakouském Salzburku jsou řízeny obchodní divize Automotvie a Steel/Tube. Přibližně 25 000 zaměstnanců v 92 pobočkách ve 27 zemích poskytuje prvotřídní výrobní a prodejní odborné znalosti - všude tam, kde nás naši zákazníci potřebují.

V České republice zajišťujeme vývoj a výrobu podvozkových dílů, karoserií, motorů a výfukových systémů a systémová řešení pro vozidla na elektrický pohon v lokalitách Rumburk, Olomouc, Klášterec, Chrastava, Stráž nad Nisou a Jablonec. V Liberci vyvíjíme, konstruujeme, montujeme stroje a linky. Z Centra sdílených služeb v Praze a Třebíči zajišťujeme podporu v oblastech: IT, HR, nákupu, prodeje, účetnictví a dalších, pro naše pobočky po celém světě.

BENTELER. Rodina nadšených profesionálů. Od 1876.

Popis pozice

Hledáme spolupracovníky na pozici PLC PROGRAMÁTOR

* USO nebo VŠ vzdělání v oboru mechatronika, elektrotechnika nebo řízení

* znalosti a zkušenosti s programováním PLC, HMI systémů (nejlépe v Siemens S7 / S7-TIA)

* komunikativní znalost Aj podmínkou (Nj výhodou)

* velmi dobrá znalost práce na PC

* všeobecné znalosti a zkušenosti z oboru automatizace se zájmem o další vzdělávání

* ochotu cestovat

* spolehlivost a důkladnost, schopnost pracovat v týmu

* řidičský průkaz sk. B, plus řidičská praxe

Co nabízíme

* účast na vývoji software a vizualizace pro naše strojní zařízení v celém rozsahu vývojového cyklu

* aplikace software na reálných strojích

* tvůrčí, velmi zajímavé a perspektivní zaměstnání s jasnou technickou orientací

* trvalý profesní růst v širokém spektru znalostí a dovedností

* budete součástí týmu globalizované progresivní firmy s perfektním zázemím

* pracujeme na světové špičce v oboru

* výrobci automobilových komponent a zpracovatelé plochého skla jsou našimi zákazníky na všech kontinentech.

Benefity

* zázemí stabilní společnosti

* smlouvu na dobu neurčitou

* flexibilní pracovní dobu

* možnost práce z domova (home office)

* odměnu za podíl na dosažení dobrých hospodářských výsledků v daném roce

* 5 týdnů dovolené

* příspěvek na stravování

* možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje

* být součástí mladého týmu

* možnost cestovat s projekty po celém světě

* zprostředkování MultiSport karty,

* společenské a sportovní akce pro Vás a Vaší rodinu.