Python Developer junior

Obor: IT
Lokalita: Siemensova 2717/4, Praha, Stodůlky nebo Daimlerova 1161/6, Plzeň, Skvrňany
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 20. 1. 2023

Základem naší činnosti je poctivá vývojářská práce. Pracujeme pro přední světové i domácí technologické firmy. Naši inženýři tak mají jedinečnou příležitost podílet se na vývoji pestré škály nejmodernějších technologií a komponent a být tak partnery nejzvučnějších značek ve svých oborech. Několik posledních let se orientujeme zejména na oblast Electric & Electronic a IT, kde se zabýváme atraktivními tématy jako autonomní řízení, konektivita, IoT, vývoj Embedded SW, HiL testing, webové a mobilní aplikace apod. Svým zákazníkům poskytujeme podporu ve všech fázích procesu vývoje výrobku - od prvních skic, přes konstrukci, výpočty a testování až po prototypovou výrobu.Sídlíme ve 4 městech: Praha, Plzeň, Mladá Boleslav a České Budějovice.

Popis pozice

Zdravíme z Akkodis,
jsme tým specialistů na softwarový vývoj a hledáme nové kolegy do týmu Pražské nebo Plzeňské pobočky.
Hledáte pozici, kde můžete nastartovat svoji kariéru?
Chcete s námi vyvíjet moderní aplikace pro úspěšnou a prestižní německou společnost?
Chcete mít okolo sebe partu skvělých, chytrých lidí a společně s nimi vytvářet něco užitečného?
Jestli ano, tak se těšíme na Vaši odpověď.

Co vás čeká?
  • Návrh a vývoj aplikací (převážně v jazyce Python)
  • Automatizace procesů v oblasti numerických simulací
  • Samostatném vedení projektů po technické stránce v přímé komunikaci se zákazníkem
  • Analýza vstupních dat a návrzích efektivního technického řešení
  • Automatizace IT procesů
Naše projekty jsou opravdu pestré, a proto není jednoduché Vám představit přesný výběr činností, které budete dělat.
Na základě vašich preferencí a potřeb projektů se u nás můžete při své práci setkat s tématy:
  • Grafické aplikace (Python + PyQt)
  • Webové aplikace (Python Flask, JavaScript, Bootstrap )
  • Databáze (MySQL, PostgreSQL, SQLAlchemy)
  • Datová analýza (Python a Power BI)
  • Automatizace IT procesů (Python, BASH)
  • Machine Learning (Python)
  • Data Mining (Python, Hive, Spark, Power BI)
Vždy pracujeme na několika projektech zároveň. To nám dává prostor pro rozvoj a rychlejší získávání dalších zkušeností.
Pracujeme jak na nových tématech, tak refactorujeme starší řešení – klasický DevOps. Agilním způsobem vytváříme aplikace, a to jak jejich back-end tak i front-end.
Rozsah projektů se pohybuje od několika hodin (CLI skript, ~100 řádků), až po tisíce hodin (GUI aplikace, ~50000 řádků).

  • Vzdělání v oblasti SW vývoje nebo v jiném technickém oboru s praxí v oblasti programování
  • Zkušenosti s programovacím jazykem Python (stačí praxe v rámci studia)
  • Znalost OOP
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ - nehledáme překladatele, ale bude potřeba se domluvit se zahraničním zákazníkem v písemné i ústní podobě
  • Oceníme vlastní iniciativu a tvůrčího ducha – zákazníci od nás očekávají inovativní řešení a někdo je musí vymyslet
  • Řidičský průkaz sk. B

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Zkušenosti s vývojem grafických uživatelských rozhraní (Qt nebo obdobný framework)
  • Znalost dalších programovacích jazyků např. C++, C#
  • Znalost databázových systémů

Co nabízíme

  • Unikátní know-how, podpořené léty zkušeností
  • Poskytneme kompletní zázemí pro zaškolení
  • Možnost využívat homeoffice
  • Máme zavedenou flexibilní pracovní dobu (pevné jádro: po - čt 9:30 - 15:00, pá 9.30 - 13:00)
  • Někdy je potřeba si odpočinout: 5 týdnů dovolené a vybírání náhradního volna je samozřejmostí
  • Prostor rozvíjet se v mnoha oblastech jak osobnostně, tak profesně

Benefity

  • Individuální benefitní systém cafeterie, kde si každý nastaví své benefity na míru ve výši 12.000 Kč/rok (lze využít na penzijní/životní pojištění, dovolenou, ve zdravotnictví, na volnočasové aktivity aj.)
  • Jazykové znalosti je možné pilovat na jazykových kurzech, které poskytujeme včetně studijních materiálů.
  • Obědy či nákupy lze platit praktickou stravenkovou kartou nebo klasickými stravenkami v hodnotě 100 Kč.
  • Odměňujeme za zprostředkování nového zaměstnance až 40.000,- Kč.
  • Přispíváme na náklady spojené se stěhováním do měst, kde máme pobočky až do výše 15.000,- Kč.
  • Podporujeme zaměstnance v různých životních oblastech – právní, finanční a zdravotní poradenství.
  • Volnočasové aktivity – letní a vánoční párty, sportovní akce či jiné mimopracovní workshopy.
  • Pravidelné ovocné dny (2x do měsíce