Manažer/ka projektu

Obor: Elektrotechnika | Chemie | Stavebnictví | Strojírenství | Technologie a technika | Průmysl | Energetika
Lokalita: Litvínov
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Ostatní
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 7. 3. 2023

O společnosti

PROJEKČNÍ, INŽENÝRSKÁ A DODAVATELSKÁ SPOLEČNOST
– EPC projekty
– Projekční činnost
– Stavební a průmyslové inženýrství
– Projektové řízení

CO UMÍME, CO CHCEME A KAM SMĚŘUJEME
– Chemie
– Energetika
– Dopravní a liniové stavby
– Aplikace vodíkových technologií

VY MÁTE CÍL. MY ZNÁME CESTU.
Jsme víc než projekce a výstavba. Zavádíme inovativní technologie pro bezpečnou a udržitelnou energii v praxi. Spolupracujeme na strategických vodíkových projektech.

BUDUJEME SPOLEČNĚ S VÁMI A PRO VÁS
Náš tým pracuje ve vzájemné synergii a toleranci, se společným nadšením a sdílenou vizí.
Dlouhodobé a korektní vztahy s našimi klienty, spolupracovníky a obchodními partnery jsou základem našeho úspěchu.
Vzájemně budujeme a udržujeme kvalitní spolupráci založenou na oboustranné důvěře a respektu.
Budujeme dlouhodobou udržitelnost a odpovědnost v podnikání a věříme, že společně jdeme správným směrem.

#cheminvest #BuildItRight

Popis pozice

Po zapracování: odpovědnost za realizaci projektu po stránce termínové, kvalitativní i ekonomické, komunikace s objednatelem, orgány státní správy, státním dozorem nad vyhrazeným zařízením a investorem.

Na tuto pozici potřebujete:

– VŠ stavební či strojní obor / SŠ stavební či strojní

– Znalost MS Project

– Znalost MS Office

– AJ ve stupni B1

– Znalost zákonů z oblasti bezpečnosti práce při realizaci staveb, znalost stavebního a obchodního práva

– Analytické myšlení, samostatnost, pečlivost

– ŘP skupiny B

Spolehlivé, zodpovědné, pečlivé, cílevědomé, pracovité kolegyně a kolegy pro samostatnou i kolektivní práci

Co nabízíme

– Možnou nabídku dlouhodobé brigády či zaměstnání a profesionální podporu při zpracování odborných prací

– Cenné zkušenosti ze silné a stabilní společnosti

– Otevřenou firemní kulturu založenou na důvěře, respektu, spolupráci, férovém jednání a možnosti kariérního růstu

– Různorodou práci na zajímavých projektech se strategickým přesahem

– Možnost pracovat v příjemném prostředí našich kanceláří v Litvínově

– Řadu zaměstnaneckých benefitů

– Flexibilní spolupráci

Benefity

Při HPP

– Volné vstupenky na HC VERVA Litvínov utkání, na DHK Baník Most zápasy, do hudebního klubu ATTIC v Litvínově

– Firemní party, teambuildingy, sportovní dny (z velké části i pro rodiny našich zaměstnanců)

– Bezpečné stojany na kola v sídle společnosti

– Jeden týden dovolené navíc nad rámec stanovený Zákoníkem práce

– Penzijní připojištění ve výši 500,- Kč měsíčně po uplynutí zkušební doby

– Příspěvek na Multisport kartu ve výši 370,- Kč po uplynutí zkušební doby

– Stravenkový paušál

– Pružná pracovní doba

– Podpora vzdělávání (semináře, kurzy, školení)

– Firemní vozidlo

Při jiné formě spolupráce jsou benefity individuální.