ELEKTROTRANS a.s.

O společnosti

Obor společnosti: Elektrotechnika a energetika
Lokace: Celá ČR

Společnost ELEKTROTRANS působí v oblasti energetiky zejména na českém trhu, ale i v zahraničí. V České republice patří mezi 5 nejvýznamnějších společností zabývající se komplexním řešením vedení velmi vysokého napětí (VVN).

Společnost se specializuje na činnosti od zpracování projektové dokumentace, inženýringu přes modernizace, rekonstrukce, opravy a údržby až po kompletní výstavbu nového vedení na napěťových hladinách 110 kV, 220 kV a 400 kV.

Společnost nabízí služby v oblasti výstavby vedení, projektování a inženýringu VVN/ ZVN a projektování i v oblasti VN/ NN. Naše služby dodáváme zejména na území České republiky, ale máme zkušenosti i se zahraničím např. na Slovensku, ve Francii, ale např. i na Islandu. 

Hlavními odběrateli našich služeb na území České republiky jsou společnosti ČEPS a.s., ČEZ, a.s., E.ON Česká republika, s.r.o. a Pražská energetika, a.s. 

Ondřej Krejza
Projekty vedení VVN

Projektování je jako hra s bohatou stavebnicí. Máte k dispozici spoustu návodů, nepřeberné množství dílků a kolem sebe spoustu lidí s chutí skládat. A právě v ELEKTROTRANS mám možnost vytvářet projekty na špičkové odborné úrovni.

ELEKTROTRANS pomáhá

Společnost ELEKTROTRANS spouští tento charitativní projekt na podporu seniorů, dětí a pejsků. V rámci akce jsou vyhlášeny celofiremní sbírky, které probíhají ve třech kolech a mohou se jí zúčastnit všichni zaměstnanci. 

Mise

Budujeme dálnice pro vaši elektřinu.

Počet zaměstnanců

113


% STUDENTŮ zaměstnanců

3%

Rok založení společnosti

1998


Stáváme se součástí skupiny VINCI

2011


Nejdéle pracující zaměstnanec

23 let :-)


Procentuální zastoupení žen v Projekci

30%


Nejvyšší stožár navržený naší společností

71,6 m

Kontaktujte nás

Adresa: Kačírkova 982, Praha 5, Česko