Projektant VVN/ ZVN

Obor: Elektrotechnika | Strojírenství | Výroba a průmysl
Lokalita: Kačírkova 982/4, Praha 5, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Vedení Bc. práce | Vedení Mgr. práce
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 7. 4. 2021

Společnost ELEKTROTRANS a.s. zajišťuje komplexní služby v oblasti výstavby, projektování a inženýringu venkovního vedení velmi vysokého napětí, a zvláště vysokého napětí (VVN/ ZVN), tzn. na napěťových hladinách 110kV, 220kV a 400kV. Naše služby dodáváme zejména na území České republiky, ale máme zkušenosti i se zahraničím. Jsme součástí mezinárodní skupiny VINCI a rovněž patříme pod brand OMEXOM, jež sdružuje společnosti z oblasti energetiky zabývající se výrobou, transportem, přeměnou a distribucí elektrické energie.

Popis pozice

Projektant VVN/ZVN se bude podílet na zpracování projektů venkovního vedení VVN/ZVN. Po získání patřičných zkušeností a dovedností bude řídit a odpovídat za celý projekt jako projekt manažer. V rámci zadaného projektu bude spolupracovat s ostatními projektanty, odděleními, koordinovat subdodavatele a jednat s investorem, účastnit se kontrolních dní a dalších jednání.

Projektant VVN/ZVN by měl být pečlivý, samostatný, ochotně komunikovat s kolegy, investory a dalšími subjekty. Také by mu neměl chybět smysl pro týmovou práci a pozitivní přístup k novým věcem.

Co nabízíme

Nabízíme práci ve středně velkém kolektivu (do 20 lidí) s pracovníky v různém věku a s různou úrovní zkušeností a délkou praxe. Náš tým má špičkové odborníky s mnohaletou zkušeností, ale zároveň spoustu i mladších kolegů a studentů VŠ.

Benefity

Při práci na plný úvazek máme spousty zajímavých benefitů.

·        5 týdnů dovolené

·        5 Sickdays

·        Možnost Homeoffice

·        Mobilní telefon s možností až 2 SIM karet se zvýhodněným tarifem

·        Stravenkový paušál

·        Cafeterie

·        Jazykové kurzy (AJ, FJ)

·        Možnost výhodného nákupu akcií skupiny VINCI

·        Penzijní připojištění

·        Životní pojištění