Projektant VVN/ ZVN

Obor: Elektrotechnika a energetika | Strojírenství | Výroba a průmysl
Lokalita: Kačírkova 982/4, Praha 5, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Vedení Bc. práce | Vedení Mgr. práce
Požadované vzdělání: Střední škola

O společnosti

Společnost ELEKTROTRANS působí v oblasti energetiky zejména na českém trhu, ale i v zahraničí. V České republice patří mezi 5 nejvýznamnějších společností zabývající se komplexním řešením vedení velmi vysokého napětí (VVN).

Společnost se specializuje na činnosti od zpracování projektové dokumentace, inženýringu přes modernizace, rekonstrukce, opravy a údržby až po kompletní výstavbu nového vedení na napěťových hladinách 110 kV, 220 kV a 400 kV.

Společnost nabízí služby v oblasti výstavby vedení, projektování a inženýringu VVN/ ZVN a projektování i v oblasti VN/ NN. Naše služby dodáváme zejména na území České republiky, ale máme zkušenosti i se zahraničím např. na Slovensku, ve Francii, ale např. i na Islandu. 

Hlavními odběrateli našich služeb na území České republiky jsou společnosti ČEPS a.s., ČEZ, a.s., E.ON Česká republika, s.r.o. a Pražská energetika, a.s. 

Popis pozice

Projektant VVN/ZVN se bude podílet na zpracování projektů venkovního vedení VVN/ZVN. Po získání patřičných zkušeností a dovedností bude řídit a odpovídat za celý projekt jako projekt manažer. V rámci zadaného projektu bude spolupracovat s ostatními projektanty, odděleními, koordinovat subdodavatele a jednat s investorem, účastnit se kontrolních dní a dalších jednání.

Co hledáme

Projektant VVN/ZVN by měl být pečlivý, samostatný, ochotně komunikovat s kolegy, investory a dalšími subjekty. Také by mu neměl chybět smysl pro týmovou práci a pozitivní přístup k novým věcem.

Co nabízíme

Nabízíme práci ve středně velkém kolektivu (do 20 lidí) s pracovníky v různém věku a s různou úrovní zkušeností a délkou praxe. Náš tým má špičkové odborníky s mnohaletou zkušeností, ale zároveň spoustu i mladších kolegů a studentů VŠ.

Benefity

Při práci na plný úvazek máme spousty zajímavých benefitů.


·        5 týdnů dovolené

·        5 Sickdays

·        Možnost Homeoffice

·        Mobilní telefon s možností až 2 SIM karet se zvýhodněným tarifem

·        Stravenkový paušál

·        Cafeterie

·        Jazykové kurzy (AJ, FJ)

·        Možnost výhodného nákupu akcií skupiny VINCI

·        Penzijní připojištění

·        Životní pojištění