B:TECH, a.s.

O společnosti

Obor společnosti: Elektrotechnika a energetika | IT | Automatizace a robotika
Lokace: Havlíčkův Brod, Praha, Brno, Karlovy Vary

Jsme česká inženýrská společnost a společně tvoříme jeden z největších automatizačních týmů v Česku. Na trhu působíme od roku 2000 a disponujeme celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory. Je nás téměř 180 a každý z nás má svůj příběh. Jedno nás ale spojuje, naše srdce buší pro techniku. Pracujeme jako tým a na svoji práci chceme být hrdí. Automatizujeme. Projektujeme. Programujeme. Oživujeme výrobní linky, procesní aplikace, pivovary, robotická pracoviště, skladovací a logistické systémy. Věříme, že poctivá práce a profesní čest nejsou jen prázdné pojmy. Do našeho týmu hledáme absolventy elektro. Přidejte se k nám.


MOTTO

AUTOMATIZACI MÁME V KRVI

NIKOLA ADAMCOVÁ
Manager of Specialist

V B:TECHu se starám o několik týmů našich specialistů. Kromě jejich náboru a zaškolování zajištuji péči o to, aby měli potřebné zázemí, pracovní podmínky a vybavení. Tým v oblasti logistiky je jedním z nich. Práce zde si cením hlavně pro atmosféru, která je otevřená a přátelská, na všem je možnost se domluvit a vše je možné vyřešit. Také se mi líbí to, že firma dává velký prostor pro profesní růst a čas se všechno potřebné naučit. Na veletrhu se mě můžete zeptat na nabízené pozice, systém odborného a kariérního rozvoje.

JANA LÁZNIČKOVÁ
Junior SW Developer student job

Studuji automatizaci na FEKT VUT. K oboru jsem se dostala během účasti v elektrotechnickém kroužku společnosti B:TECH, se kterou nyní spolupracuji na pracovní dohodu. Pomáhám s tvorbou softwaru pro vývojové projekty. Na veletrhu budu pomáhat Jirkovi se soutěží o tablet v čase 10 do 14 hodin.

SIMONA LÁZNIČKOVÁ
Rercruitment Specialist

Ve společnosti B:TECH pracuji na pozici náborářky. Vedle získávání nových kolegů se starám i o podporu nováčků před nástupem a hlavně po nástupu do společnosti. Na práci v B:TECHu si cením hlavně skvělého, spolehlivého, lidského a vysoce kvalifikovaného týmu lidí, kteří společně tvoří naši společnost.

JIŘÍ KLIMEŠ
Technical Leader

V B:TECHu pracuji už 17 let. Prošel jsem si projektováním, vývojem DPS, programováním PLC, robotů, SCADA systémů i vyšších programovacích jazyků. V současnosti se v roli technického lídra v rámci naší Automation Academy věnuji hlavně vývojovým projektům a školení našich nových kolegů. Tahle práce mi dává příležitost pracovat na technicky zajímavých projektech a sdílet své zkušenosti s ostatními. Pátým rokem také vedu elektrotechnický kroužek pro mládež v našem regionu. Na veletrhu se se mnou můžete online potkat v rámci soutěže o tablet.

LUKÁŠ HERDA
Technical Leader - Breweries

V B:TECHu pracujem takmer 9 rokov a postupne som sa dostal na pozíciu technického lídra pre pivovary. Mojou úlohou je okrem programovania riadiacich systémov pre pivovary a okrem ďalších aj zaškolovanie nových kolegov a príprava materiálov na ich zaškolovanie. Počas môjho pôsobenia vo firme som navštívil vyše 30 krajín na všetkých kontinentech. Práca v B:TECHu mi dáva možnosť stretávať sa s novými ľuďmi a kulturami a spoznávať nové krajiny. Na veltrhu sa ma môžete pýtať na moju prácu, na krajiny, ktoré som navštívil, na věci, ktoré vás zaujímajú o pive a mnoho ďalších.

ONDŘEJ VAŠÍČEK
Business leader - logistic

V B:TECHu vedu tým specializující se na oblast intralogistiky který právě zažívá další vlnu růstu. Do svého týmu hledám absolventy na pozice programátorů PLC a projektantů elektro. Na téhle práci si nejvíc cením toho, že jsme TÝM! Umíme si vzájemně pomáhat a máme skvělou kulturu postavenou na spolupráci. Vážím si také dlouholeté spolupráce s naším zákazníkem v oblasti e-commerce, který nás nebere jen jako subdovatele, ale jako součást svého týmu. Díky této dlouhodobé spolupráci teď zažíváme růst spojený s růstem trendu nakupováním na internetu. Během veletrhu vám představím zakázky, které realizujeme, a dozvíte se ode mne, jak to u nás chodí.

Pracovní příležitosti

POČET ZAMĚSTNANCŮ

TÉMĚŘ 180


PRACUJE S NÁMI

2% STUDENTŮ

NA TRHU JSME

20 LET


KAŽDÝ ROK REALIZUJEME

KOLEM 240 PROJEKTŮ


PŘI PRÁCI NAVŠTÍVÍME ROČNĚ

40 ZEMÍ SVĚTA


NAJDETE NÁS

PRAHA, BRNO, HAVLÍČKŮV BROD, KARLOVY VARY

JAN VAŠÍČEK
Technical Leader - logistic

B:TECHu mám na starosti technické vedení týmu PLC programátorů pro oblast logistiky. V roli technického lídra se starám o standardizaci a kvalitu naší práce, zaškolování nových kolegů, jejich supervizi a další odborný rozvoj. Během veletrhu se k vám připojím živě ze stavby, kde aktuálně pracuji na oživení technologie a ukáži vám, jak to chodí na stavbě v této fázi projektu.

MONIKA VALOVÁ
Business Leader - Breweries

V B:TECHu pracuji už 13 let a vedu dva realizační týmy. První z nich připravuje a oživuje software pro pivovary a sirupárny. Druhý tým se zabývá tzv. LINE DIAGNOSTIK a LINE MANAGEMENT systémy pro plničky, etiketovačky a vyfukovačky atd, také v pivovarnickém nebo sirupárenském prostředí. Naší prioritou je orientace na zákazníka, aby byl s výsledkem naší práce spokojen. Důležitá je také týmovost a připravenost si navzájem kdykoliv pomoci. Práce s naším týmem mě baví a každý z kolegů je pro mě zdrojem inspirace. Každý úspěch mě nabíjí a dodává energii do další práce.

Kontaktujte nás

Adresa: B:TECH, a.s., U Borové 69, 580 01 Havlíčkův Brod, Česko