PLC programátor - výrobní automatizace

Obor: Logistika | Automatizace a robotika
Lokalita: Havlíčkův Brod
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 11. 4. 2022

O společnosti

AUTOMATIZACI MÁME V KRVI
Jsme česká elekroinženýrská společnost a patříme mezi největší automatizační týmy v Česku. Ročně realizujeme zhruba 300 projektů ve více než 50 zemích světa. Každý z nás má svůj příběh a svoje důvody pro práci, kterou tu děláme. Jedno nás ale spojuje. Naše srdce buší pro techniku, pracujeme jako tým a na svoji práci chceme být hrdí.

Hledáme absolventy elektro oborů, kteří s námi chtějí poznat svět z první ruky. O školení, které budete potřebovat, se postarají naši kolegové z Automation Academy a techničtí lídři.

Otevřená komunikace a sdílení zkušeností patří k základům naší firemní kultury. Na prvních projektech, kde nakonec každý specialista vyroste nejvíce, můžete počítat s podporou celého týmu. Rozšiřujeme zejména týmy po oblast automatizace logistiky a skladování, energetiky a potravinářství.

Popis pozice

Do týmu Výrobní automatizace hledáme programátora PLC pro projekty logistiky a diskrétního řízení. Oživování technologie probíhá převážně v ČR s výhledem projektů i v zahraničí.

Nemusíte umět programovat, máme nastavený systém zaškolování. Nenecháme vás v tom! Do týmu v Havlíčkově Brodě hledáme nové kolegy. Po zaškolení je možná částečná práce i z homeoffice.

Co hledáme

  • Ukončené elektro vzdělání – nárok na vyhlášku 50
  • AJ na mírně úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme

  • Programování PLC
  • Komunikace se zákazníkem
  • Oživování technologie u zákazníka

Benefity

  • Rozvíjíme znalosti našich zaměstnanců
  • Stabilní a dlouhodobou spolupráci
  • Příspěvek za práci na stavbě
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování a jazykové vzdělávání
  • Řadu společných organizovaných i neorganizovaných akcí