Blumenbecker Prag s.r.o.

O společnosti

Obor společnosti: Elektrotechnika | Strojírenství | Automatizace a robotika
Lokace: Praha, Plzeň, Bezděčín, Velká Bystřice, Brno

Společnost Blumenbecker Prag nabízí celou řadu služeb v oblasti automatizačních technologií, od plánování, přes programování až po robotické aplikace, systémy strojního vidění a oddělení specializovaných staveb, které vám pomohou individuálně řešit vaše potřeby.

Naši profesionálové mají rozsJsme členy Elektrotechnické asociace České republiky a klastru Mechatronika.áhlé zkušenosti v mnoha průmyslových odvětvích, kdy úspěšně dokončili projekty pro automobilový a papírenský průmysl po celém světě, stejně tak jako v odvětvích zpracování kovů a energetiky. Díky neustálé rozšiřování kvalifikace udržují krok s nejnovějším vývojem v oblasti automatizační techniky.

HLEDÁME

Do našich pracovních týmů hledáme spolupracovníky, kteří jsou týmovými hráči. Podporujeme individuální nasazení každého, kdo má zájem o svůj rozvoj a samostatnost. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Uchazečům nabízíme pěkně vybavené pracovní prostředí v našich pobočkách v Praze, Mladé Boleslavi (Bezděčín), Brně, Olomouci a Plzni.


NABÍZÍME

  • Moderní pracovní prostředí, zkušený tým pracovníků
  • Možnost samostatné práce s vysokou mírou osobní zodpovědnosti
  • Pracovní poměr na dobu určitou po dobu 1 roku s tříměsíční zkušební dobou, po roce prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
  • Benefity: 30 dnů dovolené na zotavenou včetně 3 sick days, mobilní telefon, notebook, flexibilní pracovní doba (38 hod. / týdně), stravenkový paušál (99,40 Kč / den), možnost ubytování v Praze, profesní školení, jazykové kurzy přímo ve firmě

Pracovní příležitosti

Specialista elektrických pohonů
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek Stáž
Lokace: Praha

Programátor PLC - Oddělení servisu (Junior/Senior)
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek Stáž
Lokace: Praha

Programátor PLC - Oddělení automatizace (Junior/Senior)
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek Stáž
Lokace: Praha

Programátor PLC - Automotive (Junior/Senior)
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Praha, Mladá Boleslav

Kontaktujte nás

Adresa: Počernická 96, 108 00 Praha 10