Programátor PLC - Oddělení servisu (Junior/Senior)

Obor: Elektrotechnika | Technologie a technika | Věda a výzkum | Výroba a průmysl | Automatizace a robotika
Lokalita: Praha
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Stáž
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 6. 4. 2022

Společnost Blumenbecker Prag nabízí celou řadu služeb v oblasti automatizačních technologií, od plánování, přes programování až po robotické aplikace, systémy strojního vidění a oddělení specializovaných staveb, které vám pomohou individuálně řešit vaše potřeby.

Naši profesionálové mají rozsJsme členy Elektrotechnické asociace České republiky a klastru Mechatronika.áhlé zkušenosti v mnoha průmyslových odvětvích, kdy úspěšně dokončili projekty pro automobilový a papírenský průmysl po celém světě, stejně tak jako v odvětvích zpracování kovů a energetiky. Díky neustálé rozšiřování kvalifikace udržují krok s nejnovějším vývojem v oblasti automatizační techniky.

Popis pozice

Údržba a programování řídících systémů technologických zařízení

Diagnostika a opravy technologických zařízení

Spolupráce na projektech

Řešení problémů v různých oblastech

Vytváření technologických postupů

Práce po celé Evropě

Reporting / administrativa

Práce ve výškách a speciálních prostředí

Tvorba a zpracovávání podkladů a technické dokumentace

Hotline – telefonická a výjezdová činnost 24/7 hod

Technická podpora pro zákazníky a v rámci firmy

Absolvent VŠ/SŠ technického zaměření (obor automatizace/elektro výhodou)

Zkušenosti s programováním Simatic, Allen Bradley, GE, B+R, Bosch nebo jiné PLC

Znalost anglického/německého jazyka na komunikativní úrovni výhodou

ŘP sk. B

Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

Technické a analytické myšlení

Flexibilita a ochota učit se novým dovednostem

Vyhláška Č. 50/1978 SB. min. §6 nebo možnost její získání

Komunikativní a organizační schopnosti

Práce na PC ovládat MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Zdravotní způsobilost pro práci

Co nabízíme

Práci v dynamické mezinárodní společnosti se zázemím v Německu

Moderní pracovní prostředí s přátelským kolektivem

Samostatnou práci s vysokou mírou osobní zodpovědnosti a seberealizace

Účast na vývoji nových technologií

Flexibilní pracovní doba (38 hod./týdně)

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), tříměsíční zkušební doba, po roce prodloužení smlouvy na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie

30 dnů dovolené (z toho 3x sick days)

Stravenkový paušál ve výši 82,60 Kč / den

Možnost ubytování v Praze

Profesní kurzy a školení

Mobilní telefon

Notebook