Sefira

O společnosti

Obor společnosti: IT
Lokace: Praha 4

Společnost SEFIRA je stabilním dodavatelem komplexních IT řešení a služeb. Specializuje se na služby vytvářející důvěru v digitálním prostředí Evropské unie se zaměřením na moderní bezpapírová řešení a dlouhodobé důvěryhodné ukládání elektronických dokumentů. V IT bezpečnosti navrhuje a realizuje řešení především v oblastech PKI, autentizace a IDM. Pro segment energetiky nabízí řešení pro podporu obchodování na evropském trhu elektřinou a plynem, plánování výroby elektrické energie a pro podporu smart metering řešení. Našimi klienty jsou například společnosti ČEZ, Česká Národní banka, Ministerstvo obrany, Komerční banka nebo Kooperativa.

HLEDÁME

Hledáme mladé lidi, kteří mají zájem o smysluplnou a zajímavou práci, kde mohou nejenom uplatnit své schopnosti, ale i překonávat překážky, rozvíjet se a učit. Uplatní se u nás lidé, kteří umí programovat (Java, PL/SQL, Oracle), ale i ti se zájmem o oblast PKI, kryptografii a informační bezpečnost.

NABÍZÍME

Svým zaměstnancům nabízíme kreativní práci na zajímavých a moderních řešeních pro významné zákazníky, prostor pro realizaci, přátelský kolektiv menší české firmy se zázemím kvalitního realizačního týmu, pružnou pracovní dobu a příjemné pracovní prostředí přímo u metra C - stanice Budějovická.

Pracovní příležitosti

Junior JAVA programátor
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek
Lokace: Praha 4 - Budějovická

Junior konzultant PKI
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek
Lokace: Praha 4 - Budějovická

Kontaktujte nás

Adresa: A. Staška 2027/77, 140 00 Praha 4