Junior JAVA programátor

Obor: IT
Lokalita: Praha 4 - Budějovická
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 18. 5. 2022

Společnost SEFIRA je stabilním dodavatelem komplexních IT řešení a služeb. Specializuje se na služby vytvářející důvěru v digitálním prostředí Evropské unie se zaměřením na moderní bezpapírová řešení a dlouhodobé důvěryhodné ukládání elektronických dokumentů. V IT bezpečnosti navrhuje a realizuje řešení především v oblastech PKI, autentizace a IDM. Pro segment energetiky nabízí řešení pro podporu obchodování na evropském trhu elektřinou a plynem, plánování výroby elektrické energie a pro podporu smart metering řešení. Našimi klienty jsou například společnosti ČEZ, Česká národní banka, Ministerstvo obrany, Komerční banka nebo Kooperativa.

Popis pozice

Do našeho týmu hledáme člověka se zájmem o návrh, vývoj, rozvoj a údržbu enterprise aplikací (technologie JEE, Oracle, Postgre).

Co hledáme

Hledáme člověka:

  • se znalostí objektově orientovaného návrhu a programování, s abstraktním myšlením a analytickými schopnostmi,
  • se zkušeností s programováním v technologiích JAVA a open-source knihovnami nebo frameworky
  • se schopností samostatné práce i práce v týmu
  • se znalostí anglického jazyka alespoň co do technických textů

Uvítáme:

  • zkušenosti s návrhem a programováním aplikací pro prostředí intranet/internet
  • zkušenostmi s technologiemi Spring, JDBC, WS, JSP, JS, Vue.js / React, Html, Xml, Groovy apod.
  • zkušenosti s vývojovým prostředím IntelliJ IDEA, SVN, Maven
  • zkušenosti s testováním programového kódu (JUnit apod.)
  • znalost práce s aplikačními servery, např. Apache Tomcat, WebLogic SErver, WildFly, Payara
  • znalost SQL, PL/SQL, PL/pgSQL

Co nabízíme

  • práci na zajímavých projektech pro významné společnosti
  • kvalitní zázemí a podporu realizačního týmu a týmu architektů
  • různorodou práci s prostorem pro realizaci

Benefity

  • pružná pracovní doba a další zaměstnanecké výhody
  • klidné a příjemné pracovní prostředí přímo u metra C - stanice Budějovická