C/C++ Developer

Obor: Elektrotechnika | IT | Telekomunikace | Mikroelektronika
Lokalita: Uherské Hradiště, Praha
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 6. 4. 2021

MESIT (člen skupiny OMNIPOL) je kapitálově a technologicky provázaná skupina společností, které se zabývají vývojem a výrobou elektronických systémů pro letectví, obranu a další průmyslové obory. Kromě výrobků z vlastního R&D poskytují komplexní strojírenské služby.

Výrobky MESIT naleznete na palubách letounů L-410, L-410NG, a téměř všech tuzemských výrobců, díky exportu finálních letounů však létají po celém světě. Komunikační vojenská zařízení plní náročné úkoly na obrněných platformách armád celého světa. Jako jedny z mála uspěly v dodávkách systému komunikace i pro ponorky. Výrobky dopravní techniky jezdí v městské hromadné i kamionové dopravě v Evropě i například ve Spojených státech amerických.

Co hledáme

Naše požadavky

  • umíte programovat v jazyce C/C++
  • máte základní znalost angličtiny
  • jste kreativní
  • máte schopnost pracovat v týmu
Náplň práce
  • programování embedded aplikací
  • návrh architektury softwaru
  • tvorba dokumentace k softwaru
  • testování a optimalizace

Co nabízíme

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti skupiny Omnipol
  • odborný rozvoj a vzdělávání
  • školení a jazykové kurzy
  • špičkové technické zázemí
  • práce na unikátních projektech a významných zahraničních zakázkách
  • flexibilní pracovní podmínky
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • benefitní poukázky
  • náborový příspěvek 2 000 EUR
  • motivační systém odměňování
  • mzdu odpovídající individuálním schopnostem

Fotogalerie