Vývojář/ka digitální a analogové elektroniky

Obor: IT
Lokalita: Uherské Hradiště
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 6. 4. 2021

MESIT (člen skupiny OMNIPOL) je kapitálově a technologicky provázaná skupina společností, které se zabývají vývojem a výrobou elektronických systémů pro letectví, obranu a další průmyslové obory. Kromě výrobků z vlastního R&D poskytují komplexní strojírenské služby.

Výrobky MESIT naleznete na palubách letounů L-410, L-410NG, a téměř všech tuzemských výrobců, díky exportu finálních letounů však létají po celém světě. Komunikační vojenská zařízení plní náročné úkoly na obrněných platformách armád celého světa. Jako jedny z mála uspěly v dodávkách systému komunikace i pro ponorky. Výrobky dopravní techniky jezdí v městské hromadné i kamionové dopravě v Evropě i například ve Spojených státech amerických.

Popis pozice

Náplň práce bude hodně záviset na Tvých schopnostech. Méně ostřílení se budou po boku zkušenějšího kolegy zapracovávat do problematiky našeho oboru formou plnění menších, dílčích úkolů na běžících projektech. Ti zkušení se mohou rovnou vrhnout do samostatné práce na projektech nových.

Co hledáme

Naše požadavky
  • znalosti v oblasti návrhu analogových a číslicových obvodů
  • schopnost samostatného návrhu a realizace hardwaru a firmwaru
  • znalost jakéhokoliv návrhového systému pro PCB (preference Altium)
  • systémové myšlení a kreativitu
  • chuť se neustále zlepšovat a učit novým věcem
  • nadšení a zápal pro práci
  • znalost AJ

Co nabízíme

  • perspektivní zaměstnání v mezinárodní firmě
  • možnost odborného rozvoje a kariérního růstu
  • školení a jazykové kurzy
  • špičkové technické zázemí
  • práce na unikátních projektech a významných zahraničních zakázkách
  • flexibilní pracovní podmínky
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • benefitní poukázky
  • náborový příspěvek
  • motivační systém odměňování
  • mzdu odpovídající individuálním schopnostem

Kde budeš pracovat? Nejlépe v Uherském Hradišti, ale vymyslíme, jak Tě začlenit do týmu i jinde.

Fotogalerie