Elektronik

Obor: Automobilový průmysl
Lokalita: Pávov 121
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 6. 4. 2021

Více než 125 let je jméno „Bosch“ spojeno s inovativními technologiemi a průkopnickými vynálezy, které tvořily historii. Společnost Bosch má zastoupení po celém světě a působí v širokém spektru oblastí.

Svou přítomnost na českém území datuje společnost Robert Bosch od konce 19. století, kdy obchodovala také s firmou Laurin & Klement. První oficiální pobočka Bosch byla založena roku 1920 v Praze a po nucené 44leté přestávce se po roce 1989 vrátila. Od prosince roku 1991 je opět činná.

V Česku sídlí několik na sobě nezávislých dceřiných firem Robert Bosch GmbH Stuttgart.

Výrobní závody Bosch se nacházejí v Jihlavě - Bosch Powertrain s.r.o., v Českých Budějovicích - Robert Bosch, spol. s r.o., v Brně - Bosch Rexroth s.r.o a v Krnově - Bosch Termotechnika s.r.o.

Za dobu své přítomnosti na českém trhu si Bosch v zahraničí vybudoval nezaměnitelnou image významného výrobce a investora. Výrobky Bosch se od automobilové techniky přes elektrické nářadí, domácí spotřebiče až po tepelnou a průmyslovou techniku úspěšně zabydlely nejen v českých domácnostech, ale i automobilech, servisech a průmyslových podnicích.

Popis pozice

  • Údržba a opravy strojů a zařízení
  • Provádění preventivních prohlídek
  • Analýza výpadků a odstranění příčin včetně malých konstrukčních změn
  • Asistence při externích servisních zásazích
  • Spolupráce při objednávání náhradních dílů
  • Práce ve směnném provozu

  • SOŠ – obor elektro pro stroje a zařízení - možno mechatronik (min.§ 5)
  • Zkušenosti na pozici elektronik (se zaměřením na obráběcí stroje a montáže)
  • Znalosti průmyslové automatizace výhodou (PLC řízení)
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Chuť učit se novým technologiím
  • Znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Odolnost vůči zátěži

Co nabízíme

  • Důkladné individuální zaškolení při nástupu zkušeným kolegou
  • 5 týdnů dovolené
  • Prémie za výsledek firmy (13. a 14. mzda)
  • Příspěvek do cafeterie (6000 Kč/rok)
  • Dotované závodní stravování (menu od 15 Kč), výhodný mobilní tarif, slevy u smluvních partnerů
  • Sportovní aktivity zdarma (plavání, bruslení, fitness)
  • Široká škála dalšího vzdělávání
  • Věrnostní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, prémie za životní a pracovní jubileum, zaměstnanecké zápůjčky)
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení