Backend Developer - Junior/Senior

Obor: IT
Lokalita:
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 7. 4. 2021

Jsme zlínská softwarová společnost působící na trhu od roku 2014. Lídr v digitalizaci procesů ve výrobním i nevýrobním sektoru, a dopravě. Zaměřujeme se na implementaci digitálních inovací do českých i mezinárodních firem. Naše aplikace jsou postaveny primárně na platformě iOS a používány předními evropskými společnostmi ke zvýšení efektivity a produktivity v jejich provozech. Posouváme hranice možností a nebojíme se nových výzev! Svou práci bereme zodpovědně a vyvíjíme produkty, které mají smysl.

Více informací najdeš na www.b2a.cz.

Popis pozice

Naše BACKEND oddělení by uvítalo novou tvář do týmu. Práce hodně, rukou málo! Máš chuť se učit novým věcem? Vyznáš se v PHP frameworku? Chceš obsadit volnou židli u nás v kanceláři nebo třeba klidně pracovat jako remote posila z domu? Pokud jsi na všechny tyto otázky odpověděl ANO, tak to hledáme právě Tebe!

Co hledáme

Jaké předpoklady bys měl mít:
  • Znalost jazyka PHP 7+ a dalšího frameworku (ideálně Phalcon, Symfony nebo Laravel)
  • Komunikace v SQL je pro Tebe hračkou
  • Zkušenost s ORM (primárně Doctrine)
  • Schopnost číst a psát technickou dokumentaci v anglickém jazyce
  • Pečlivost a zodpovědnost v přístupu k práci
  • Znalost OS Linux na uživatelské úrovni
  • Slova jako OOP, REST API, MVC nebo Git by Ti neměla být cizí
Čím bys nás navíc překvapil:
  • Smyslem pro detail a chutí posouvat věci dopředu
  • Zkušeností s CI/CD nástroji jako Ansible, Vagrant, Docker a Jenkins
  • Zručností s automatizovaným testováním

Co nabízíme

Máme pro Tebe práci, která se přizpůsobí Tvému životnímu stylu. Jestli preferuješ práci od stolu v kanceláři nebo raději z domu a postele, pro nás není důležité. Hlavní jsou především výsledky, kterých se snažíme docílit společně!
Jsme jeden tým a každý z nás je hráč A-třídy. Proto si v kolektivu ceníme především vzájemné důvěry a týmové ducha. Dáváme prostor osobnímu rozvoji a seberealizaci. Zároveň budeš mít ale vždy po ruce zkušenějšího kolegu, který Ti rád poradí. Naši Tech Leadeři nejsou pouze vedoucí, ale i parťáci a opora nejen pro naše juniory. Nenecháme Tě v tom! :)

Benefity

  • Firemní MacBook Pro, iPad a iPhone včetně tarifu a neomezených dat
  • Firemní automobil
  • Židle v moderní kanceláři nebo možnost práce ODKUDKOLIV
  • Příspěvek na stravu i volnočasové aktivity
  • 5 týdnů dovolené
  • In-house jazykové kurzy s rodilým mluvčím
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Zásobený beverages koutek
  • Teambuildingy a přátelská, neformální atmosféra - všichni si tu tykáme!