Stavbyvedoucí Praha

Obor: Stavebnictví
Lokalita: Praha, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Trainee program
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 11. 4. 2021

Jsme ryze česká stavební a developerská společnost a oblast našich aktivit zahrnuje nejen celou Českou republiku, ale i Slovensko. Již od roku 1990 měníme přítomnost v budoucnost vytvářením nového a moderního životního prostoru, a to jak při realizaci netradiční a designové bytové výstavby, tak i při vytváření nových výrobních prostor či obchodních a zábavních center. Se svými cca čtyři sta padesáti zaměstnanci patříme ke špičkám v oboru pozemního stavitelství. Po mnoha letech zkušeností můžeme nabídnout individuální přístup, zkušenost, kvalitu, jistotu a spolehlivost našim zákazníkům i našim zaměstnancům.

Popis pozice

Co vás na pozici stavbyvedoucí/ho čeká?

  • řízení a organizace stavebně montážních prací na svěřeném úseku stavby
  • koordinace prací firemního týmu a subdodavatelů
  • materiálové a technické zabezpečení stavby
  • dodržování technologických postupů a zajišťování provádění průkazních a kontrolních zkoušek

Co hledáme

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • komunikační a řídící schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup
  • časovou flexibilitu
  • znalost práce na PC

Co nabízíme

  • nabízíme zázemí silné a stabilní společnosti
  • čeká vás zajímavé finanční ohodnocení odpovídající přístupu k práci a dosaženým výsledkům
  • užijete si 5 týdnů dovolené a 2 dny zdravotního volna
  • dobře se najíte díky významnému příspěvku na stravné
  • poskytneme vám finanční příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • získáte služební mobil
  • vy i vaši blízcí budete volat levněji
  • objevíte výhody „KARTY PLNÉ SLEV“ - slevy sjednané u partnerských společností přímo pro naše zaměstnance
  • společnost GEMO = podpora vzdělávacích aktivit a přístup k moderním technologiím