Business konzultant

Obor: Ekonomie | IT | Logistika | Poradenství
Lokalita: Praha, Brno
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 3. 3. 2022

Logio je česká firma více než 150 expertů specializující se na řízení dodavatelských řetězců. Chceme měnit svět kolem sebe a přestat se zbytečným plýtváním. Děláme to již přes 15 let a za tu dobu jsme pracovali na skoro 2000 projektech pro mnoho významných firem jako Škoda Auto, Kofola, Nestlé, Staropramen, Dr. Max a mnoho dalších.

Vzhledem k tomu, že pracujeme v odvětví řízení dodavatelských řetězců, neděláme pouze obyčejnou logistiku, ale pomáháme firmám zpracovat strategie pro zásobování a distribuci jejich zboží nebo pomocí našich vlastních softwarových nástrojů optimalizujeme jejich zásoby nebo promoakce.

Popis pozice

Zajímá tě propojení businessu a IT prostředí? Nevadí ti cestovat za klienty a sbírat, analyzovat a řídit jejich požadavky? Rád hledáš v datech souvislosti a komunikace s obchodními partnery ti není cizí? Náš software patří k těm nejsložitějším na světě a ty mu budeš muset porozumět a jeho funkcionality komunikovat k zákazníkovi.

A co konkrétně tě u nás čeká?

Naši klienti potřebují pomoc při rozhodování v oblastech predikce prodeje, nákupu a řízení zásob na základě analýzy dat v našem softwaru. Ty budeš mít na starost komunikaci s nimi, budeš sbírat jejich požadavky a následně je předávat vývojovému oddělení. U projektu budeš figurovat už v obchodní fázi, od nabídky, přes datovou analýzu až po návrh řešení a úspěšnou implementaci.

Mimo to tě čeká práce s naším softwarem Planning Wizard pro řízení zásob. Budeš se podílet na jeho kontinuálním zlepšování a staneš se součástí týmu specialistů a vývojářů.

Nebudeme ti nic nalhávat, být konzultantem není jen tak a tlak na vysoké pracovní nasazení je velký. Troufneš si to zkusit?

Co hledáme

-          výborné logické a analytické myšlení

-          vysokoškolské vzdělání, ideálně se zaměřením na IT, logistiku nebo ekonomiku

-          samostatnost a systémovost

-          letmá znalost logistiky

-          orientace v prostředí maloobchodu, e-commerce nebo výroby

-          znalost informačních technologií a orientace v běžných informačních systémech

-          dobré komunikační schopnosti a příjemné a profesionální vystupování

-          schopnost domluvit se plynule byznys angličtinou a kvalitní písemný anglický projev

Co nabízíme

  • Možnost pracovat ve svobodné firmě – ve své práci a v tom, jak ji děláme, máme velkou svobodu a důvěru a s tím spojenou i osobní zodpovědnost za odvedenou práci. Nepracujeme podle zaběhlých šablon, naopak rádi hledáme nová řešení.
  • Skvělou a jedinečnou firemní kulturu – přátelské a neformální prostředí plné profesionálů, které jejich práce opravdu baví. Chceme dodávat kvalitní služby a zároveň si spolu čas v práci užít.
  • Smysluplnou práci pro zákazníky z  nejrůznějších odvětví – naše projekty mění supply chain zákazníkům, kteří jsou špičkou ve svém oboru (např. Škoda Auto, ČEZ, Plzeňský Prazdroj). Tvoje práce bude různorodá, stereotyp neznáme.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice – nekoukáme na čas, kdy přijdeš nebo odejdeš. Můžeš pracovat z domova, z kanceláře nebo kavárny.
  • Příležitost pro svůj rozvoj – máme výuku cizích jazyků přímo v kanceláři, interní školení ze všech zákoutí supply chain managementu, ale i možnost navštívit konference a externí workshopy dle svého výběru.

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • zdravé svačinky
  • multisportka
  • teambuildingy a společné akce
  • pet friendly office
  • notebook, telefon a firemní tarif
  • sick days
  • chill-out zóna