Logio s.r.o.

O společnosti

Obor společnosti: IT | Poradenství

Logio je česká firma více než 150 expertů specializující se na řízení dodavatelských řetězců. Chceme měnit svět kolem sebe a přestat se zbytečným plýtváním. Děláme to již přes 15 let a za tu dobu jsme pracovali na skoro 2000 projektech pro mnoho významných firem jako Škoda Auto, Kofola, Nestlé, Staropramen, Dr. Max a mnoho dalších.

Vzhledem k tomu, že pracujeme v odvětví řízení dodavatelských řetězců, neděláme pouze obyčejnou logistiku, ale pomáháme firmám zpracovat strategie pro zásobování a distribuci jejich zboží nebo pomocí našich vlastních softwarových nástrojů optimalizujeme jejich zásoby nebo promoakce.

Hledáme

Hledáme nadšené a zvídavé lidi, kteří chtějí využít v praxi něco z toho, co se učí na školách. Rádi spolupracujeme se studenty již na bakalářském studiu, protože si myslíme, že tak se toho u nás nejvíce naučí, magisterské studenty do svých projektů také rádi zapojíme. 
Pokud jsi absolvent, hledáme i tebe. Uplatnění u nás najdou konzultanti v oblasti supply chain, datoví analytici i programátoři.

Pracovní příležitosti

Trainee program
Druh úvazku: Trainee program
Lokace: Praha

Business konzultant
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Praha, Brno

PHP Developer
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek Trainee program
Lokace: Praha, Brno, Hradec Králové

Konzultant 1st Level Support
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Praha, Brno, Hradec Králové

Nabízíme

Naše služby stojí na logice, matematice, statistice a přesném odhadu detailu. Naše kultura je postavená na emocích, vztazích, osobnostech s vlastním názorem a organičnosti. Na první pohled se to může zdát jako dva nepropojitelné světy, ale o tom je Logio. Tyto světy umíme synergicky propojit. To je naše přidaná hodnota jak uvnitř, tak venku. Dokážeme využívat synergií, selského rozumu, číst mezi řádky a propojovat informace do souvislostí a nikdy nezapomínat na emoce a lidskost.

Kontaktujte nás

Adresa: Evropská 2588/33a, 160 00 Praha 6, Česko