Trainee program

Obor: Ekonomie | IT | Datová analýza | Distribuce | Logistika | Poradenství | Automatizace a robotika | Všeobecný
Lokalita: Praha
Druh úvazku: Trainee program
Požadované vzdělání: Ostatní
Zveřejněno: 3. 3. 2022

Logio je česká firma více než 150 expertů specializující se na řízení dodavatelských řetězců. Chceme měnit svět kolem sebe a přestat se zbytečným plýtváním. Děláme to již přes 15 let a za tu dobu jsme pracovali na skoro 2000 projektech pro mnoho významných firem jako Škoda Auto, Kofola, Nestlé, Staropramen, Dr. Max a mnoho dalších.

Vzhledem k tomu, že pracujeme v odvětví řízení dodavatelských řetězců, neděláme pouze obyčejnou logistiku, ale pomáháme firmám zpracovat strategie pro zásobování a distribuci jejich zboží nebo pomocí našich vlastních softwarových nástrojů optimalizujeme jejich zásoby nebo promoakce.

Popis pozice

Myslíš si stejně jako my, že škola není jen o teorii a praktické zkušenosti jsou k nezaplacení? Náš Trainee program umožňuje studentům prohloubit jejich znalosti ze školy a nakouknout pod pokličku konzultantského a IT světa již během studia. Zapoj se do našich projektů!

Hledáme zvídavé studenty vysokoškolského studia v jakémkoliv ročníku, ideálně technického zaměření.

Co nabízíme

Vyzkoušíš si práci na různých projektech - naši trainees jsou plnohodnotnou součástí našeho týmu zákaznické péče a pod dohledem seniornějších kolegů se podílejí na nejrůznějších úkolech. Dozvíš se, jak funguje náš software pro řízení zásob Veritico, osaháš si i další naše nástroje naučíš se pracovat s databázemi a řešit požadavky našich zákazníků. Komunikace bude důležitou součástí tvé práce.

Budeš se vzdělávat a rozvíjet - naše práce je různorodá a vyžaduje znalosti, které se v žádné škole získat nedají. My jsme si toho moc dobře vědomi, proto naši trainees spolupracují s kolegy a získávají od nich všechny důležité informace. Zároveň pro ně organizujeme řadu interních i externích školení. Díky práci v našem týmu získáš rozhled, zkušenosti a možnost dělat to, co se ve škole nenaučíš.

Budeš čelit zajímavým výzvám - jako technologičtí konzultanti jsme v našich projektech postaveni před nelehké otázky. Jedná se o požadavky, které zákazník z různých důvodů nezvládá zpracovat sám. Pomoci mu s jejich řešením je tak na nás a vyžaduje to značnou dávku inovace, kreativity a samostatnosti. Současně však musíme být velmi přesní a vše podkládat daty a zkušenostmi.

Trainee programem to začíná, ale nekončí - díky pravidelné spolupráci s kolegy z dalších týmů budeš mít příležitost se dívat pod ruce programátorům, projektovým manažerů a softwarovým konzultantům, kteří jsou špičkami ve svém oboru. Už v průběhu trainee programu se můžeš na kteroukoliv z těchto rolí zaměřit a třeba v ní s námi pokračovat i po dokončení svého studia :)

Benefity

  • práce na smysluplných projektech
  • podpora vzdělávání
  • pracovní notebook
  • zdravé svačinky
  • teambuildingy a společné akce
  • pet friendly office