Trainee v oblasti kvality a testování - automotive

Obor: Automobilový průmysl | Kvalita a kontrola jakosti | Výroba a průmysl | Automatizace a robotika
Lokalita: Rakovník
Druh úvazku: Částečný úvazek | Trainee program
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 9. 3. 2022

O společnosti

Vyvíjíme a vyrábíme díly pro chytrá a ekologická auta.
Není nás vidět a stejně jsme přítomni. Vylepšujeme auta tak, aby se vám lépe řídilo. Naše umění tkví v bezpečné a příjemné jízdě. Pomáháme při parkování v nákupních centrech v podobě sebeparkovacích aut, při nenadálých okolnostech v podobě automatického brzdění, při předjíždění v podobě hlídání mrtvého úhlu. První sériově vyráběné autonomní auto umí jezdit samo díky našemu laserovému senzoru. S námi se ani nezapotíte, umíme i klimatizace. Dva ze tři evropských elektromobilů mají komponenty pohonu nebo klimatizace od nás.
Až si příště sednete do auta, vzpomeňte si na nás a buďte v klidu.
V České republice máme výrobní závody v Humpolci, Žebráku, Podbořanech a Rakovníku, jedno z nejmodernějších vývojových center v Praze a testovací polygon v Milovicích. Pracuje u nás celkem 4500 zaměstnanců. Celosvětově máme 184 továren, 64 vývojových center a zaměstnáváme 103300 lidí ve 31 zemích. Přes 10 % z tržeb investujeme do výzkumu a vývoje.

Popis pozice

Zbrusu nový výrobní závod Valeo v Rakovníku, postavený v roce 2019 s investicí 880 milionů korun, má 11000 m² výrobních prostor a největší počet robotů na zaměstnance mezi továrnami Valeo v České republice.

Na 25 výrobních linkách vzniká ročně více než 15 milionů ultrazvukových senzorů do parkovacích asistentů aut, interiérových ovládacích panelů a dešťových senzorů. V roce 2022 rozjedeme i výrobu detekčních kamer pro budoucí autonomní auta.

Hledáme ambiciózního studenta, který by měl zájem nastartovat svojí kariéru v automotive, a získat know-how od špiček oboru.

Co se naučíte?

  • Zajištění provádění modifikací testeru (program, parametry, mechanika, HW, .. ), jejich validace a záznamy (traceability)
  • Poskytování podpory při analýzách kvalitativních problémů s produkty
  • Spolupráce na provádění modifikací programu a parametrů linky jejich validace a záznamy
  • Analýza dat z výroby (TRL, TRP, STOP SCRAP, MTBF,..) a ve spolupráci s Inženýrem industrializace definice akčního plánu a zajištění jeho plnění
  • Spolupráce na optimalizaci testovací sekvence v rámci snižování takt time linky a testeru
  • Podpora sériové výroby ( EOL testery, SW/HW montážních linek) v případě modifikací, technických problémů, apod.
  • EOL tester software, SW/HW montážních linek
  • Standardizace technických řešení P0 a P1 projektů a jejich koordinace

Co hledáme

A teď něco o Vás...

  • Student VŠ technického směru (obory elektrotechnika/ strojní – průmyslová automatizace)
  • Znalost práce s PC
  • Znalost ČJ slovem i písmem
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Orientace a čtení v technických výkresech

Co nabízíme

My nabízíme:

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • Příležitost vidět Vámi vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech
  • Po ukončení studia možnost přesunu na HPP